Ārstēšana, Veselības politika

Streikos arī ārsti laukos

Foto LETA

Latvijas Lauku ģimenes ārstu asociācija (LLĢĀA) arī piedalīsies ģimenes ārstu streikā, kas sāksies rīt, 3.jūlijā, sacīja LLĢĀA vadītāja Līga Kozlovska.

Viņa pauda, ka kopumā streikā patiešām piedalīsies vairāk nekā 600 ģimenes ārstu.

Tomēr Kozlovska norādīja, ka asociācija iestājas par sarunām, tāpēc tā lems par konstruktīvu dialogu ar Veselības ministriju (VM) savu prasību izpildei streika laikā.

Kā ziņots, nedēļas sākumā Latvijas Ģimenes ārstu asociācija (LĢĀA) un VM streika sarunās nepanāca vienošanos, tāpēc 3.jūlijā sāksies ģimenes ārstu streiks.

“Diemžēl vienošanās ar VM nav panākta, jo VM piedāvājums bija tāds pats kā iepriekš un nekāda pretimnākšana nav bijusi. Palikām katrs savās pozīcijās, līdz ar to vairs sarunu nebūs un 3.jūlijā plkst.12 Latvijā sāksies ģimenes ārstu streiks,” iepriekš sacīja asociācijas prezidente Sarmīte Veide.

3.jūlijā sāktais streiks būs beztermiņa un turpināsies tik ilgi, kamēr ar valdību izdosies vienoties par ģimenes ārstu izvirzītajām prasībām.

Tajā piedalīsies vairāk nekā 600 ārstu.

0 Komentāri

 1. No kādiem līdzekļiem atmaksās ES piešķirtos un izmantotos( ja nemaldos 11 miljonus) projekta “Apmācība datoru un interneta lietošanā Latvijas ģimenes ārstiem”. Droši vien, kārtējo reizi no sociālā budžeta.

 2. Lai streiko, atvaļinājums uz sava rēķina, varēs ziemai sēnes palasīt. Streiko jau tikai *maznodrošinātie*. Tie skaitās ārsti, kuru normālu vairs pie mums palicis maz. Eiropas algas derētu, tāpat pensijas., tam es piekrītu. Tā te sēžot, kā foto, ar sejas maskām, no kā baidās inficēties, tad labāk aizbāzt ausis. Tas skaitās dzīves aicinājums palīdzēt slimiem.

  1. Neko jau viņi sev nekaitē. 🙂
   Kas tad streiko? Skolotāji, ārsti, tie, kas var šantažēt valdību un tautu.
   Kādai autiņi, kādas “būdiņas” mediķiem, nabadziņiem.
   Ar ko var streikot strādnieciņi, pensionāri, laukkopji?
   Pieteikt bada streiku? Kuru gan tas interesētu?

Pievienot komentāru