Pāris, Psiholoģija

Pirmajā brīdī tā šķiet parasta fotogrāfija. Patiesībā sieva vīru burtiski nes uz rokām

Avots: watzen.ru

Šis stāsts ir aizkustinājis daudzu sirdis. Tas tapis gadu pēc pāra kāzām – jaunā sieva Kellija vīru… nes uz rokām. Fotosesija notikusi Aidaho, vīra vecāku mājās.

Džesijs Kotls jau no bērnības sapņoja būt armijnieks un par to arī kļuva. 2003. gadā viņš dienēja Afganistānā, jūras spēku korpusā. Viņam bija jāizjauc sprādzienbīstama ierīce, tā eksplodēja un vīrietis zaudēja abas kājas.

Viņš teic, ka sekoja sarežģīts dzīves posms, bet palīdzēja radinieku un tuvo cilvēku atbalsts. „Bija grūti, bet vienmēr esmu ticējis, ka viss būs labi, un līdzās man vienmēr bijusi mana ģimene un labi draugi. Būtībā mana ticība man palīdzēja iziet visam cauri,” atzina jaunais vīrietis. „Man paveicies, ka spēju iet grūto atveseļošanās ceļu, turpināt dzīvo un satikt savu skaisto sievu.”

Viņa sieva Kellija saka: “Viņš mani ļoti ieintriģēja un piesaistīja, jo ir ļoti atšķirīgs – bet nevis kāju, bet gan būtības dēļ.”

Džesijs ir pieņēmis sevi tādu, kāds viņš ir.

Satikušies viņi ļoti iemīlējās viens otrā. Drīz vien pāris nolēma apprecēties.

Kad cilvēki ieraudzīja internetā šīs fotogrāfijas, viņi sāka jaunajam pārim izteikt apbrīnu. Viņi ir patiesas mīlestības piemērs un iedvesmo.

Fotosesija tapusi spontāni ģimenes lokā. Tobrīd Džesijs bija noņēmis kāju protēzes. Fotogrāfe Sāra Ledforda ieteica ģimenei uz fotosesijas laiku iekāpt ūdeni. Kāpēc ne? Sieva vienkārši paņēma vīru uz muguras – tā viņi dažkārt darot pludmalē. Pēc tam tapa arī pāra bildes atsevišķi.

Avoti: dailymail.co.uk un watzen.ru

Pievienot komentāru