Netradicionāli, Padomi

Latvju zīmes kā spēks un atbalsts. Bet ir kombinācijas un izmantošana, kas var kaitēt

1. Kas palīdz sievietei, kas – vīrietim?

1no4
Rotas. Individuālais uzņēmums "Akmens raksti". Renda.    19.09/2013 foto: Valdis Semjonovs/ Latvijas Avīze/

Latviskās zīmes tiek izmantotas arvien vairāk – ieadītas šallēs un uzdrukātas krekliņiem, iekaltas aprocēs un ievītas auskaros, izšūtas, austas un tetovētas. Katra zīme ir kā skaists rotājums, taču tās jēga ir daudz dziļāka, tādēļ ļoti svarīgi zināt to nozīmi, iedarbību un savietojamību. Nevietā lietota zīme vai to kopums var nodarīt pāri, iedragāt enerģētisko fonu. Par latvju zīmēm stāsta dziedniece Beata Sproģe-Kozlovska.

Beata jau kopš mazotnes bijusi līdzās latvju zīmēm, vecvectētiņa mājās tās bijušas daudzviet: pie klēts, uz vārtiem, bišu stropiem un durvīm. Ar latviskajām zīmēm bija rotāti galdauti, gultasveļa un dvieļi. Tās pasargāja un deva svētību. Pēc tam Beata daudz lasīja, pētīja, kā zīmes darbojas. Vēlāk, kļūstot par dziednieci, viņa pievērsās šai tēmai daudz dziļāk, lūkoja zīmju iedarbību.

“Man ir spēja redzēt, kā enerģija izplatās. Cilvēks ir rotājies ar kādu latvisko zīmi, bet nez kādēļ šaubās – diez vai tā var kaut ko iespaidot, palīdzēt… Taču es redzu, kā veidojas zīmes atstarošanas lauks, tātad iedarbība ir. Ne velti mūsu senči izmantoja šos simboliskos attēlus. Latvju zīmes iedarbojas enerģētiski, sargā un spēcina, arī dziedina,” uzsver dziedniece.

Ir ļoti daudz dažādu preču, ko rotā latvju zīmes. Dažādas rotas, drēbes, trauki, somas, pat mobilo telefonu maciņi. Galvenais, lai materiāls būtu dabisks. Jo tas dabiskāks, jo zīme labāk iedarbojas. Plastmasas aproce ar Saules zīmi diez vai dos kādu svētību. Ļoti skaistas ir kokā grieztas latviskās zīmes, ko iekarina telpā.

“Nereti saka – šādas mantas ir dārgas. Taču nav obligāti pirkt, var taču pats uzzīmēt! Zīmējumam jābūt gana lielam, saskatāmam. Turklāt jāzīmē ar zelta vai sudraba krāsu uz dzeltena, gaiši brūna vai oranžīga papīra. Tādējādi tiek piesaukta Zemes enerģija. Baltu zīmes strādā caur Zemes enerģiju, savāc enerģiju gan no visām četrām debespusēm, gan Zemes,” skaidro Beata Sproģe-Kozlovska.

* Sievietēm atbilstīgākās zīmes ir Saulīte, Zvaigzne un Māras krusts. Jo tuvāk ķermenim, jo labāk – var iekārt kaklā kā rotu vai nēsāt kabatā.

Austras zīme ir precētu sieviešu simbols, aizsargā visu dzimtu. Tā uzliek pienākumu – liek domāt par ģimeni un dzīvi, taču spēj harmonizēt, ļauj paveikt visu, kas plānots. Jaunai meitenei, iespējams, Austras zīmi nevajadzētu nēsāt. Ja nu vienīgi kāda ir pārāk mudīga svilpaste, iet pa gaisu, tad būtu pat labi šo zīmi panēsāt.

Akas zīme der precētai sievietei, mātei – tā palīdz sakārtot attiecības ģimenē, dod iespēju plānot gan savus ienākumus, gan ģimenes dzīvi. Šo zīmi var piekārt istabā, kur pulcējas visa saime, šādi veidojot mājokļa enerģētisko lauku.

Māras krusts ieteicams jaunai meitenei, kura nav pārliecināta par sevi, piemēram, nevar izvēlēties, ko mācīties, ar kuru puisi būt kopā. Nevajag nēsāt visu laiku, pietiek ar kādu mēnesi.

* Vīrietim der Jāņa zīme, tā regulē raksturu. Var ņemt talkā ugunskrustu, tomēr jāapzinās, ka tā ir ļoti spēcīga zīme. Stipram džekam, kam vajadzīga papildu aizsardzība, der nēsāt ugunskrustu, tas dos vēl lielāku spēku.

* Bērni ir jutīgāki, zīmes ātrāk iedarbojas. Mazulim pie gultiņas vislabāk pielikt jumi un ausekli, abas zīmes ir aizsargājošas.

* Zvaigznes zīme der abiem dzimumiem. Tomēr ļoti vājš cilvēks to nedrīkst nēsāt ilgi, vien pāris stundu. Šā simbola attēlu var ielikt koptelpā pie sienas, bet ne mazā kabinetā – būs pārāk spēcīga iedarbība. Senos rakstos teikts, ka Zvaigznes zīmei ir maģiska nozīme, no tās plūst liels spēks, bet, ja to neprot enerģētiski savaldīt, var pat sākties veselības problēmas. Tā der cilvēkam, kurš pārvalda, strādā ar enerģijām.

Svarīgi! Nereti milzu zīmi no koka piekar mājas ārpusē, sak, lai labāk aizsargā. Simbola spēks, aizsargājošā iedarbība nenāk no lieluma, pietiek ar nelielu zīmi.

  1. Kas palīdz sievietei, kas – vīrietim?
  2. Aizslauka slikto, atnes labo
  3. Aplama rīcība
  4. Dažas latvju zīmes un to būtība

4 Komentāri

  1. Tas pats, kas ar skandināvu rūnām. Tikai rūnas ir ērtāk lietot maģijā. Krievijā ir tik daudz atraktīvu ideju, kā izmantot rūnas rituālos. Piemēram, ja zīmē rūnu rakstu (vīto) vai rūnu kombināju uz objekta (der fotogrāfija), tad pēctam šīs rūnas un manipulācijas objektu novārdo. Pirms ritāla vajag dod upuri kādai no skandināvu dievībām, tad pie dabas naktī kādā klusā vietā, kur neviens netraucē veic rituālu. Skolnieciņš ir nedaudz ar rūnām darbojies.

  2. Ko var visu laiku kužināt šitās senās pagānisma blēņas.Kāds pamuļķis vēl noticēs un ievēros visu domādams ka kautkāds ķeburs šo sargā.Tas pats kas horoskopi ,apnicis ka tura visus par muļķiem un raksta par tādām aplamībām.Rakstat kaut ko jēdzīgu.Kūsiņa zīme nebija pieminēta un Nelaimes amulets arī te nav minēts :))))

Pievienot komentāru