Bērni, Zīdaiņi

Trešdien notiek Diānas Zandes bezmaksas lekcija par bērna pirmajiem dzīves mēnešiem

Publicitātes foto

Tirdzniecības parkā (t/p) “Alfa” 19. jūlijā plkst. 12.00 notiks jau otrā lekcija ciklā “Chicco Info stundas”, ko vadīs pieredzējusī psiholoģe, kognitīvi biheiviorālā psihoterapeite un piecu bērnu māmiņa Diāna Zande. Uz bezmaksas informatīvajām lekcijām ir aicinātas grūtnieces, jaunās māmiņas un tēti, kā arī citi interesenti.

Šajā reizē Diāna Zande stāstīs par bērniņa attīstības pirmajiem dzīves mēnešiem. Iepriekš ir jāpiesakās, rakstot uz e-pasta adresi [email protected]

Lekciju vadītāja, psiholoģe Diāna Zande: “Bērna ienākšana ģimenē ir pārmaiņu laiks, un vecākiem rodas daudz jautājumu ne tikai par grūtniecības fizioloģiskajām, bet arī emocionālajām un psiholoģiskajām norisēm. Pirmajā dzīves gadā bērna attīstībā notiek milzīgs lēciens. Kādās jomās notiek mazuļa attīstība, kādi ir galvenie attīstības stūrakmeņi, kā sekmēt veselīgu attīstību un kam pievērst uzmanību – par šo visu runāsim otrajā lekcijā.” Tikšanās noslēgumā paredzēts laiks diskusijām un atbildēm uz interesējošiem jautājumiem. Izzinošās bezmaksas lekcijas notiks arī septembrī un novembrī.

Pievienot komentāru