Dzīvesveids, Skaistumkopšana

Kā mazināt strijas, ja tās jau radušās

Foto - Shutterstock

Padomus, kā pareizi kopt ādu pēc bērniņa piedzimšanas, sniedz skaistumkopšanas un medicīnas centra Wellslim centrs ķermeņa estētikas speciāliste Ramona Bergfelde.

Ko darīt, ja grūtniecības laikā ādas kopšanai nav atradies ne laika, ne līdzekļu un pēc bērna piedzimšanas vēdera āda ir ļengana un manāmas arī strijas? “Tās iespējams samazināt, tomēr pilnībā likvidēt neizdosies,” saka Ramona Bergfelde. “Taču, pirms kaut ko pasāk, pēc dzemdībām jānogaida vismaz divi mēneši, līdz ginekologs dod zaļo gaismu. Pa šo laiku ķermenis jākopj pēc grūtniecības periodam ieteiktās shēmas.”

Ultraskaņas procedūra. To iespējams izmantot, uzlabojot ādas stāvokli pēc dzemdībām. Lietojot speciālu uzgali, notiek dziļo audu masāža, turklāt ādā ievada kosmētiskos līdzekļus. Šī procedūra palīdz samazināt gan strijas, gan vēdera un gurnu apjomu, vienlaikus uzlabojot ādas tonusu – tā kļūst tvirtāka un stingrāka. Procedūru skaitu un biežumu ieteiks speciālists. Visbiežāk kurss ir 8–10 reizes. Ja sieviete baro mazuli ar krūti, pirms nāk uz šo procedūru, noteikti jākonsultējas ar speciālistu.

Vakuummasāža. Tā ir vispārēja vai lokāla ķermeņa kopšanas procedūra, kas iedarbojas uz ķermeņa mīkstajiem audiem. To veic ar speciālām kolbām. Masāža uzlabo ādas tonusu un rada savelkošu efektu. Ar kolbām masē gan vēderu, gan kājas, kā arī citas ķermeņa vietas, kam vajadzīga kopšana.

Pievienot komentāru