Negribas, Sekss

Vīrietis seksā pilnīgi pasīvs! Ko iesākt, atbild seksologs Arturs Šulcs

Foto - Shutterstock

“Ko darīt ar ļoti pasīvu partneri, kurš seksa laikā neuzņemas nekādu iniciatīvu? Redzams, ka sekss viņam patīk un viņš visu izbauda, bet pats nav gatavs neko dot, tikai saņemt!”

Atbild seksologs un pārmaiņu treneris Arturs Šulcs.

Jāvaicā, kāpēc sieviete ir kopā ar šo cilvēku. Kad iepazīstamies un veidojam patstāvīgas partnerattiecības, mēs taču izvērtējam topošo partneri. Ja, tautas valodā runājot, viņš nav ne p***js, ne karognesējs, tad jādomā, ko sieviete vispār dara kopā ar šo vīrieti.

Ja partneris ir pasīvs, varbūt viņam neinteresē konkrētā sieviete, ir seksuāla rakstura problēmas, hormonālas vai fiziskās veselības kaites. Varbūt viņam pat vairāk interesē sava dzimuma pārstāvji, nevis sieviete. Vajag uzdot šos jautājumus.

Pirms dibinām saistības parasti notestējam, vai ar konkrēto cilvēku saskan vērtības un saskan arī seksuālā ziņā, proti, vai partneris grib un spēj apmierināt sievietes vēlmes.

Šajā jautājumā nav precizēts partnera vecums. Ja viņam ir 90 un vairāk gadi, tad saprotams, ka seksa laikā var būt pasīvs. Ja pirms pāris gadiem vīrietis vēl bija seksuāli aktīvs, bet 35 gadu vecumā vairs tāds nav, tad jāvērtē, kas šajā laika posmā ir mainījies. Seksa kvalitāti ietekmē arī alkohola un medikamentu lietošana, smēķēšana, dažādi vielmaiņas traucējumi un nopietnas saslimšanas. Ja cilvēkam ir nomākts garastāvoklis, tad visdrīzāk neinteresēs arī sekss.

Pie vainas var būt ļoti dažādi iemesli. Vispirms būtu jānoskaidro, kāds ir īstais cēlonis. Pēc tam var mēģināt to mainīt un tādējādi uzlabosies seksuālās dzīves saturs un kvalitāte.

1 komentārs

  1. Visrīzāk tā sieviete ir izdomājusi kāds ir pareizs seks un kāds nav. Čalis vnk streiko. Ja es nevaru dabūt neko no tā ko es gribu, tad pati dari, manis nav. Kā var būt aktīvs ar sievieti, kura, piemēram, visu laiku komentē un aizrāda, ka tā un šitā, to nē, tā nē, šitā nē.
    Varbūt nav šis gadījums, bet pietiekami izplatīts saspiesto kristiešu kultūrās.
    Pagaidām viņš tikai gultā streiko, citi vnk nodzeras ar šitādām mātītēm kopā esot.

Pievienot komentāru