Netradicionāli, Padomi

Miniatūras piramīdas – attīra, dziedina, atjauno enerģijas plūsmu

Foto – No Anša Tentera albuma

Miniatūras, neparasti pildītas piramīdas, kas krāsaini laistās. Mirdzošas puslodes un lodes gluži kā mistiskas ūdenslāses vai galaktikas. Tie ir spēkavoti – unikālā veidā izgatavoti enerģētiski instrumenti, kas aktivizē, attīra, dziedina un atjauno enerģijas plūsmu, kas ir pašā cilvēkā un apkārtnē. Par spēkavotiem stāsta enerģētisko instrumentu meistars Ansis Tenteris.

Spēkavotu un šā stāsta pirmsākumi slēpjas senajā un mītiskajā Atlantīdā. Tur šie instrumenti vai tehnoloģijas nodrošinājušas gandrīz visu: spēju pārvietoties gan telpā, gan laikā, sazināties lielos attālumos, lielākas ražas un daudz ko citu. Šie spēka un enerģijas avoti pazuda kopā ar Atlantīdu, taču līdz brīdim, kad austriešu psihoanalītiķis un psihiatrs Vilhelms Reihs 20. gadsimta pirmajā pusē atklāja vienu no daudzajām enerģijām, ko spēj caurvadīt šie instrumenti. Viņš to nosauca par orgonu enerģiju. Pētnieks radīja orgonu akumulatoru, ar kura starpniecību dziedināja savus pacientus.

No viņa iedvesmojās amerikāņi Kerola un Dons Krofti, kuri radīja pirmos orgonītus – necila izskata un dažādas ģeometrijas priekšmetus, ko veidoja no sveķiem, pildīja ar metāla skaidām, vara spirālēm un kalnu kristāliem.

“Informāciju par šiem veidojumiem internetā atrada mans brālis, ideju izstāstīja man. Sāku izgatavot orgonītus, dažādi eksperimentēt, līdz nonācu pie jaunām tehnoloģijām, kas vairs nav saucama par orgonītu. Es šo enerģētisko instrumentu nodēvēju par spēkavotu,” skaidro Ansis Tenteris.

Spēcīgs potenciāls

“Spēkavots ģenerē, izstaro un caurstrāvo dažādas pozitīvas un radošas enerģijas. Šis instruments ir kā spēka avots, svētavots, spēka vieta vai svētvieta. Līdzīgi kā mūsu senču radītajām spēka vietām piemīt enerģija ar pozitīvu ietekmi uz veselību, garīgo un apziņas stāvokli, tā arī šim instrumentam ir pozitīva ietekme uz cilvēka dzīvi,” stāsta Ansis Tenteris.

Spēkavotam ir spēcīgs enerģijas potenciāls. Tā radītā enerģija aktivizē cilvēka enerģētiku, attīra no visa kaitīgā un destruktīvā, dziedina un atjauno, dod spēku mūsu ikdienas dzīvei un tam, ko gribam paveikt.

“Šis mazais spēkavots ir kā ugunskurs, kura uguns sadedzina visu lieko un nevajadzīgo, visu enerģētisko un informatīvo piesārņojumu, ko rada elektroierīces, cilvēku domas un cilvēces kalpošana zelta teļam.

Cilvēks pēc būtības ir gaisma vai uguns, un jo šī iekšējā uguns spēcīgāka un ar augstāku vibrāciju, jo cilvēks ir veiksmīgāks, veselāks, apzinātāks un modrāks. Prāts darbojas daudz veiklāk, ķermenis ātrāk atjaunojas. Cilvēks labāk izprot apkārtnē un viņā pašā notiekošos procesus, dzīves kopainu saredz daudz labāk.
Spēkavots ir kā šīs iekšējās uguns pastiprinātājs – pastiprina un attīra cilvēka enerģētiku un piepilda to ar gaišām un augstām vibrācijām. Tie uzlabo dzīves kvalitāti un atver apslēpto potenciālu,” uzver meistars.

Pievienot komentāru