Bērni, Grūtniecība un dzemdības

Ar krēmu vien nepietiks. Kā izvairīties no strijām gaidību laikā

Foto - Shutterstock

Sieviete vienmēr vēlas izskatīties apburoša, arī bērniņa gaidīšanas laikā. Tās dāmas, kas tagad jau ir vecmāmiņas, labi atceras savu gaidību un pēcdzemdību laiku – kā pēc bērna piedzimšanas viņas mēģināja panākt, lai vēdera āda šļaugani nenokarātos, un samierinājās ar strijām, kas bija izveidojušās uz ķermeņa. Mūsdienās sievietēm par to vairs nav īpaši jāuztraucas, ja vien ievēro speciālistu ieteikumus.

Padomus, kā pareizi kopt ādu grūtniecības laikā, sniedz skaistumkopšanas un medicīnas centra Wellslim centrs ķermeņa estētikas speciāliste Ramona Bergfelde.

Pirms dzemdībām

Parasti, ja sieviete pirms grūtniecības ir rūpējusies par savu ķermeni un to kopusi, turpinās to darīt arī grūtniecības laikā un pēc mazuļa piedzimšanas, novērojusi Ramona Bergfelde. Viņa iesaka uz konsultāciju pie ķermeņa estētikas speciālista vērsties jau tad, kad kļuvis zināms – priekšā gaidību laiks. Tas nepieciešams, lai topošā māmiņa zinātu un saprastu, kā sevi apkopt šajā tik izšķirošajā laikā, lai uz ķermeņa neveidotos strijas, lai neizstaipītos āda, neveidotos celulīts un citas nevēlamas parādības.

Regulāra kontrastduša. Tā vairos ādas elastību un tonusu, vienlaikus uzlabojot asinsriti. Kontrastdušu labāk veikt no rītiem, jo tā pamodinās organismu, savukārt vakarā pietiks pamasēt ķermeni ar vēsu, mitru cimdiņu. Pēc šādas procedūras labāk uzsūksies un iedarbosies eļļa vai krēms. Konstrastdušu vēlams veikt kājām un citām ķermeņa daļām, vienīgi jābūt uzmanīgām ar vēderu – to var noslaucīt ar frotē cimdu. Arī tas būs labs līdzeklis asinsrites uzlabošanai.

1 komentārs

Pievienot komentāru