Testi

Slavenais Sondi tests: Izvēlies atbaidošāko attēlu un ieskaties zemapziņā!

1. Sadists

1no8
sondi_tests

Kāpēc precīzs un kā rīkoties?

Šo testu 20. gadsimtā radīja ungāru psihiatrs Leopolds Sondi. Tā galvenais mērķis bija atklāt dziļākos iekšējos impulsus, kurus ikdienā apspiež personības apziņa. Testa pamatā ir riebums vai, tieši otrādi, simpātijas pret īpaši atlasītām fotogrāfijām. Sondi uzskatīja, ka vaibstus un īpatnības, kas sevī nepatīk vai patīk mēs tiecamies projicēt uz citiem cilvēkiem.

Instrukcija
Apskati šo astoņu cilvēku portretus un izvēlies to cilvēku, kuru nevēlētos sastapt tumšā vakarā klusā ieliņā, jo viņa āriene tev šķiet biedējoša vai pretīga. Tad lasi izvēlētā portreta raksturojumu un pārdomā, kā šis apraksts attiecas uz tevi.

Svarīgi!
Lūdzu, nevajag testa rezultātus interpretēt nepareizi. Tie nekādā ziņā nenozīmē, ka tev ir kāda psihes saslimšana. Vienīgais, kāpēc šis tests radīts un noder vēl joprojām – atklāt saikni uz apspiestiem iekšējiem impulsiem saskaņā ar psihonalīzes teoriju.

Oriģinālajā testā ir sešas sērijas (komplekti) – katrā pa astoņiem portretiem, kuros redzami: homoseksuālists, sadists, epileptiķis, katatoniķis, šizofrēniķis, depresīvs cilvēks un maniaks. Ieskatam piedāvājam īsāku versiju!

Attēls Nr. 1 –

Visticamāk, bērnībā tu apspiedi autoritārisma izpausmes savā uzvedībā, tieksmi pēc dominēšanas un sliktus impulsus. Ja izvēlējies šī skolotāja portretu, zemapziņā tu esi apspiedis aizvainojošus un pazemojošus izlēcienus pret apkārtējiem.

Kopumā tu esi miermīlīgs un nekaitīgs cilvēks, vienmēr gatavs palīdzēt citiem. Ja tava darbdiena norit birojā, priekšniecībai varētu būt grūti tevi vadīt. Kad tu kaut ko nevēlies darīt, meistarīgi proti izveidot šķēršļus (piemēram, tīšām nokavē darbu vai staigā ar drūmu sejas izteiksmi).

Sastopoties ar grūtībām vai pāridarītājiem tu ieņem pasīvas pretošanās un ignorēšanas pozīciju, kas galu galā visu problēmu cēloni nogurdina.

  1. Sadists
  2. Epileptiķis
  3. Katatoniķis
  4. Šizofrēniķis
  5. Histēriķis
  6. Depresīvs cilvēks
  7. Maniaks
  8. Disociatīvi personības traucējumi

11 Komentāri

  1. totāls ķīselis, saprotu, ka tēma nav no svarīgām, kā piemēram, Keitas kleitiņas, bet, ja tomēr rakstāt, tad lūdzu cieņu pret sevi un arī lasītāju

  2. Labs! Ja pareizi sapratu, 1. ir testa apraksts un arī pirmais ģīmis. Katram gadījumam izvēlējos 3 variantus un visi precīzi raksturoja mani. Izlasīju arī pārējos 🙂

Pievienot komentāru