Netradicionāli, Padomi

Dzimšanas diena – maģisks laiks. Kas jādara un jādomā, skaidro astroloģe Agnese Fūrmane

Foto - Shutterstock

Ne velti, tuvojoties dzimšanas dienai, daudziem ir nomācoša sajūta. Pārejas periods nekad nav vienkāršs, enerģija nav stabila. Viss, kas bija dots šim gadam, ir iztērēts, enerģija izsīkusi, baterijas nosēdušās. Tās tiek uzpildītas dzimšanas dienā visam gadam.

“Cik ļoti visi gaida Jaungadu, par godu šim notikumam cenšas visu sakārtot un nokārtot, lai iesāktu ar jaunu sparu un labām iecerēm. Taču vēl vērtīgāk ir godam sagaidīt un apzināti uzsākt katram savu Jaungadu – dzimšanas dienu. Tas ir brīdis, kad Saule atgriežas tajā pašā grādā, kādā tā bija cilvēka piedzimšanas dienā. Tēlaini varētu sacīt, ka šajā dienā Saule visspožāk apspīd to cilvēku, kuram ir dzimšanas diena,” uzsver Agnese Fūrmane.

Simboliskais gads

Nozīmīgs ir laiks gan pirms dzimšanas dienas, gan uzreiz pēc tās. Svarīgs ir viss mēnesis pirms un pēc, bet īpaši – 12 dienas, kas simboliski ataino visus individuālā gada mēnešus.

“Ja dzimšanas diena nāk un paiet, liek tik jaunu bildi iekšā, ne par ko īpaši nepiedomā, tāds būs viss gads. Zinot katra mēneša simbolisko nozīmi, var veikt konkrētas darbības, kas palīdz ievirzīt enerģiju sev vēlamā gultnē. Ja katrā no svarīgajām dienām ietver noteiktu jēgu, ja apzināti esi klāt ar domām, darbiem, savu vēlmi un lūgšanām, visam ir lielāks spēks, gads izdodas sakārtotāks, veiksmīgāks un harmoniskāks. Der pamēģināt, lai redzētu pārmaiņas,” iesaka astroloģe.

Viņa pati jau astoņus gadus pirms un pēc dzimšanas datuma piedomā par katras dienas jēgu un būtību. Tas dod impulsu visam gadam, ļauj to nodzīvot apzinātāk, ar jēgu.

“Mana dzīve ir stipri mainījusies, sakārtojusies, kopš esmu iedziļinājusies ne tikai svarīgās dienas sagaidīšanas nozīmē, bet astroloģiskajās norisēs vispār, sapratusi, cik tās būtiskas. Viss sākas ar dzimšanas brīdi, tāpēc šis laiks īpaši jāizceļ.”

Iegriezt turbīnu

Apzinātu sevis sakārtošanu sāk 12. dienā pirms dzimšanas datuma un turpina vēl tikpat ilgi pēc tam. Ja nesanāk piedomāt visas dienas, der atcerēties, ka visspēcīgākā ir diena pirms un diena pēc dzimšanas, protams, arī pati svarīgā diena. Vērts vismaz šīs trīs dienas nodzīvot mazliet apzinātāk, lai sakārtotu un transformētu enerģiju.

Daudzi izvēlas pirtnieku piedāvāto īpašo attīrīšanās procedūru, ko vislabāk veikt pirms dzimšanas datuma. Kurš to piedzīvojis, stāsta ne tikai par labām sajūtām, bet arī par daudzu vēlmju piepildīšanos tieši šajā gadā.

Individuālais jaunais gads sākas ar dzimšanas dienu. Tas ir sevis apzināšanās brīdis, visbūtiskākais laiks. Enerģija ir visvairāk savienota ar kosmisko spēku, iegriež tādā kā turbīnā.

“Kāpēc bērns tā gaida savu jubileju? Visi viņu sveic, nes dāvanas, ceļ augšup. Tas skaidri rāda – tu esi ļoti vērtīgs, svarīgs mums un pasaulei. Vēlme to just ir dabiska un pareiza. Bet kāpēc pieaugot nereti vairs negribam svinēt jubileju? Tāpēc, ka sevi it kā noliekam otrajā plānā, visu allaž dodam citiem, bet sevi aizmirstam, neuzskatām par vērtību. Tāpēc vismaz vienu dienu gadā vajadzētu veltīt sev. Apzināti justies labi,” mudina astroloģe.

Vispirms der saprast, kā grib justies savos svētkos, ko darīt, kā iepriecināt sevi. Nevis lai citi nosaka – mēs nāksim pie tevis ciemos, tu uzcep kūciņu –, bet pats nosaki šīs dienas ritmu. Dari tā, kā vēlies, un to, kas sagādā patiesu prieku. Ļauj sev izbaudīt īpašo gaviļnieka statusu. Jūties kā princese, kā valdnieks, kā visas pasaules centrs. Izvēlies, ko vēlies! Tā ir tava diena!

Protams, ja sagādā prieku uzņemt viesus, satikt tuvos un mīļos, vari to darīt. Taču, ja kāro atpūsties, tā arī rīkojies – durvis ciet, un baudi, lasi grāmatu vai guli vannā bez sirdsapziņas pārmetumiem.

Šajā īpašajā dienā ieteicams arī uzrakstīt gada plānu, ko gribi sasniegt. Kā tas darāms, lasi nākamajā lapā!

Pievienot komentāru