Dzīvesveids, Vingrojumi

Trenējam “sešpaku” kopā ar partneri! Video treniņu piedāvā fitnesa guru Viesturs Saldavs

Foto - Fotolia

Fitnesa entuziasts Viesturs Saldavs piedāvā pamācību video, kuri veicami kopā ar partneri. Video sērijas trešajā daļā akcents ir uz vēdera muskuļiem.

Viss ir vienkārši – kopā ar draugu trīs reizes nedēļā izpildiet daļu no šiem vingrinājumiem! Piebilstam, ka visi cilvēka muskuļi darbojas sinhroni, un, ja netrenēsiet kājas tikpat uzcītīgi, vai arī, ja pareizi nesakārtosiet savu ēdienkarti – spogulī sešpaku neredzēt!
 
Šādi regulāri treniņi spēj aizvietot trenažieru vai krosfita zāles apmeklējumu, jo kā pretestība tiek izmantots partneris. Tie ir izpildāmi jebkurā vietā un laikā, tādēļ dzīves steidzīgajiem vairs nevar būt attaisnojumu par laika trūkumu. Vienīgais, kas ir nepieciešams, ir piemērots partneris – kolēģis, labs draugs vai ģimenes loceklis.

Šie vingrinājumi būs lielisks papildinājums tiem, kuri jau aktīvi trenējas – cilā svarus trenažieru zālē, apmeklē nodarbības, skrien svaigā gaisā vai nodarbojas ar citām aktivitātēm. Ja netrenējies vienatnē, noteikti pamudini savu partneri uz šādu treniņa papildinājumu! Daudzos demonstrētajos vingrinājumos ir iespējams sacensties, piemēram, kurš no jums pirmais sāks atpalikt no otra, tajos vingrinājumos, kuri ir jaizpilda sinhroni.

Tomēr Viesturs atgādina, ka daudzi demonstrētie vingrinājumi ir ar augstu grūtības pakāpi, pirms to izpildīšanas ieteicams konsultēties ar profesionāļiem. Vislabāk ir sākt ar vienkāršākajiem vingrinājumiem.

1 komentārs

  1. Vasara iegājusi otrajā pusē, bet varbūt tikai tagad pa īstam sākusies? Vai pāršķirsi lapu savā dzīvē, atstājot pagātnē, kas pieder pagātnei, atverot durvis dzīvei, par kādu vienmēr esi sapņojusi? Jauns auto, sava dzīves telpa, jauni draugi, piepildītas attiecības, vaļasprieks un aizrautība ar dzīvi. Padari 2017. par labāko gadu, ko esi piedzīvojusi! https://goo.gl/MQAn8g

Pievienot komentāru