Negribas, Sekss

Kur pazūd orgasms? Ļaujos tuvībai tikai, ja esmu iedzērusi…

Foto - Shutterstock

Lasītāja jautā: “Kad esmu iedzērusi nedaudz alkohola, tuvību gribas vairāk, dažas barjeras pazūd, vieglāk ļauties seksam, bet tādās reizēs orgasmu diemžēl nespēju sasniegt! Kāpēc tā?”

“Jautāšu pretim – kāpēc jāmīlējas iedzērušam? Seksuālā bauda ir visspēcīgākā dabiskā bauda dzīvē, tā sniedz ķermenisku, emocionālu un pat enerģētisku baudu visaugstākajā līmenī, tai neko nevajag likt klāt,” uzskata seksologs un pārmaiņu treneris Arturs Šulcs.

Seksologs saka: sieviete pati jau ir pamanījusi barjeras seksuālajās attiecībās, jo atzīst, ka iedzerot vieglāk ļauties seksam. Viņai vērts paanalizēt, kāpēc ir aiztures mīlējoties – vai nav pieņemams savs ķermenis, sava seksualitāte vai kaut kas cits. Iespējams, sieviete tieši meklē alkoholu, lai noņemtu šīs bremzes. Tomēr atrašanās alkohola reibumā ir līdzīga stāvoklim, kad cilvēks atrodas narkozē. Turklāt alkohols izkropļo pasaules uztveri gan emocionāli, gan gluži fiziski. Rodas ilūzija par apkārt notiekošo, arī sajūtām. Tas būtu līdzīgi, kā braukt ar automašīnu alkohola reibumā. Pašam iedzērušajam šķiet, ka viņam ir lielisks reakcijas ātrums, taču apsēžas pie stūres, un nekā no tā visa nav. Grāvī gan var ātri iebraukt…

Alkohols rada izkropļotu pasaules uztveri. Līdz ar to esi gatavs stāties seksuālajās attiecībās ar cilvēku, ar kuru citos apstākļos pat sarunāties nebūtu interesanti.

Seksuālās attiecības tomēr vajadzētu veidot bez alkohola reibuma.

Daudz labāk, ja mainīto apziņas stāvokli panāk dabiski – no prieka par kopābūšanu, kopīgu deju, iešanu pārgājienā, sportošanu. Tad tuvība ir dabisks turpinājums šim kopīgajam priekam, patiesajai kopīgajai baudai un gluži dabiski rodas arī orgasms.

 

logo-36

 

3 Komentāri

  1. Alkohols ir liela problema ne tikai sievieteem, bet ari viirieshiem… spriezhu peec pazinjaam, staasta zilus zalus briinumus, ka iedzerot juutas labaak, jautraak, atraisiitaak… bet nezkaapeec uz mani alkohols iedarbojas pavisam savaadaak, Es teiktu neiedarbojas vispaar, ja neskaita to ka iereibstu un dazhas reizes dziivee ir gadijies parshaut paar striipu un tad viss kungja saturs kaapj augshaa… pohas nekad nesmu piedzivojis, jo vnk tik daudz nelien iekshaa un peec tais reizees kad biju parshaavis, pavemstijos un atkal skaidrs kaa stiklinsh… Bet runajot par seksu dzeerumaa… Es pats taadu neveelos un sievieti kas iereibusi ar neveelos, jo redzu kaa alkoholsiedarbojas un lielaako dalu cilveku, saakumaa dara un tad tikai domaa… man tas nav vajadziigs!

Pievienot komentāru