Pāris, Psiholoģija

“Es mīlu savu sievu un viņas apaļīgo ķermeni” Ieraksts, kas saviļņoja interneta publiku

Foto no https://www.instagram.com/tripp/

Ir liela starpība, ko par seksuālu uzskata modes industrija un parasti ļaudis. Kaut arī pēdējos gados uz glancēto žurnālu vākiem parādās dažādas miesasbūves modeļi, Robijs Trips no Sanfrancisko nolēma veltīt odu savai apaļīgajai sievai.

Vīrietis ielika sociālajā tīklā “Instagram” savu un sievas bildi un uzrakstīja zem tās:

“Es mīlu šo sievieti un viņas apaļīgo ķermeni. Vēl pusaudžu vecumā draugi mani ķircināja par to, ka mani piesaistīja īsāka un pilnīgāka auguma meitenes, tādas, kuras ierasts uzskatīt par apaļīgām vai resnām. Kļuvis par vīrieti un izglītojies par feminismu un to, kā mediji marginalizē sievietes, atspoguļojot kā skaistuma etalonu ļoti šauru un un specifisku standartu (tieva, gara sieviete), es novēroju, cik gan daudzi vīrieši noticējuši šiem meliem. Priekš manis nav nekā seksīgāka kā šī sieviete man līdzās: viņas lieliskie gurni, apaļīgais dibens, krāšņās krūtis u.t.t. Viņas izmēri un formas neatbilst “Cosmopolitan” standartam, bet tas ir labākais manā dzīvē un manā sirdī.

Nav nekā seksīgāka kā apaļīga un par sevi pārliecināta sieviete. Šī krāšņā meitene aizpilda ik milimetru savās džinsās un joprojām ir pati krāsņākā. Esmu laimīgs, ka šī brīnišķīgā meitene ir mana sieva. Puiši, pārdomājiet, jums nav jāvēlas tādu sievieti, kādu iedveš sabiedrība. Īsta sieviete nav pornozvaigzne vai bikini manekens, vai kinoaktrise. Viņa ir īsta. Uz viņas gurniem ir mīlīgas strijas un maigas bedrītes. Meitenes, nekad nemāniet sevi, domājot, ka jums jāatbilst noteiktiem standartiem. Jūs novērtēs un mīlēs ne jau parametru dēļ. Atrodiet puisi, kurš jūs mīlēs tādu, kāda jūs esat. Kā es mīlu savu Sāru.”

Šai ziņai ir ap 38 300 atzīmes “patīk”, tādēļ Robijs pēc tam uzrakstīja: “Bija neparasti redzēt tik vērtrainu reakciju uz vienkāršu ierakstu. Tā ir kā manas sievas un viņas ķermeņa godināšana. Vīrieši no visas pasaules rakstīja, cik ļoti viņi mīl savu sievu un mīļoto meiteņu apetītlīgas formas. Paldies ikvienam, kurš komentēja manu ziņu un ierakstīja savus dzīvesgudros vārdus. Tas nozīmē, ka savās domās neesmu viens.”

Avots: instagram.com

 

15 Komentāri

 1. kas viņai būs vēl lielāks svars un tāds tas būs ,ja jau tagad ir liekais svars,tad būs cita runa,jo pārmērīgas formas liecina ,ka cilvēks nespēj kontrolēt ēšanu un mūždien pārēdas un mīl baudīt.

  1. Acīmredzot,ja jau pārēdas,tad dikti garšīgi gatavo,ka nevar apstāties.Un baudīt dzīvi-tas ir labākais,kas var notikt ar cilvēku,nevis skaitīt kalorijas un dzīvot askēzē,piebilstot,ka visi taču reiz nomirsim.

  2. Izlasot Tavu komentāru apšaubu Tavas prāta spējas , acīmredzot neko nezini kas ir ģenētika un tas nu nav saistīts ar ēšanu,ir dabas doti cilvēka parametri ,var neēst vispār un būt kā anoreksiķis………

 2. Jā internetu saviļnoja tas apaļās.
  Tā ir vieglak pateikt ka patik resnas un pa klusām ar acīm dr-zt tievās. Miers un bērziņs valda ģimenē.

  1. Tik tiešām atliekt vien dr-zt,un noskatīties,kā uz šķīvja uzliek vienu salātlapiņu un piedzer klāt 0% jogurtiņu.Vai tādu Tu vēlies savu ēdienkarti kopā ar kārnu mīļoto?

  2. Tu dietolog esi slims ar galviņu !Uz tām tievajām pat normālam vecim neceļas, sievietei jābūt ir ar sievišķīgām formām!Negribētu sev gultā tādu kuru atrat nevar!

  3. Parasti gan ir otrādi – sabiedrībā iet ar kārno (tādu kā Tu dēļ), bet ar acīm izmīlē un savā gultā grib dabūt apaļīgo. Bet vispār jau drāž tikai koka pagales…Apaļīgās nekad nav pagales, bet ļoti kaislīgas un omulīgas!

 3. Nu jaa,tas Cosmopolitan standarts tomeer ieseedies smadzenees,pat no komentiem var just.
  Stulbie standarta dr…ji,nejeedzat,ka gaumes ir dazaadas,un nav vienas taisniibas!!!!
  Katram savs,peec izveeles,un tas komentaarus neprasa!

 4. Svētki, ciemošanās pie draugiem vai vecmāmiņas…. Vairs neder pavasara izpārdošanā pirktā blūzīte? Neiet ciet svārki, bet džinsus vairs nevar uzstīvēt gurnos? Sāc šodien, iegūsti pamanāmu rezultātu jau tuvākās nedēļas laikā. Un atceries – nepārdozē, jo vīrieši nav nekādi suņi! https://goo.gl/kZEjyG

 5. Iks un dietologs – pārlieks paštaisnums ir mazvērtības simptoms Mana pieredze – visu mūžu ēšanā esmu turējusi līdzi vīriem. Ēdu ar baudu, daudz, trekni, saldi un garšīgi, bet figūra bez jebkādām pūlēm līdz 68 gadiem turējās ideāla (augums – 100). Māte teica “caurbiris”. Varbūt enerģiskā rakstura vai ģenētikas dēļ. Vīrieši ap mani griezās kā mušas ap medus podu. Un vīrs un arī darba kolēģi par kārnajām, kas itkā esot modē, teica ka vīrietis nav suns, uz kauliem nemetas, un sieviete nesastāv no miesas vien. Kā izrādās viņai – gan kārnajai, gan resnajai, gan ideālajai ir arī vēl ķas daudz svarīgāks- kā sirds, inteliģence, seksapīls un mīlestība, kas vīriešiem pastāvīgām attiecībām ir daudz svarīgāks. Tā ka izkāpiet no tā “Pleiboi”, nomieriniet savu sakāpināto Ego, beidziet drāzties un sāciet cienīt, mīlēt un kaisli nodarboties ar seksu ar mīlamu sievieti. Lai jums veicas!

 6. Milie draugi mes visi nesam ideali Mums katram ir sava figura. Es nesu nedz tieva nedz loti resna. Ja man kads saka kad es esmu resna es atbildu Nepatik neskaties Lai skatas kam patik.

 7. Tā jau tas ir.Kādam svarīgs ārējais skats un paskats,kādam svarīgas personības iezīmes.Kas paši ir tukši egoisti,un pasauli vērtē naudas izteiksmē,tie nesapratīs kāpēc būtu otrs jāpieņem tāds kāds viņš ir.Vīrs sākumā uztraucās,ka par resnu,spalvainu,nabagu priekš manis un vrb kādam tā tiešām liktos,bet es iemīlēju ne jau viņa izskatu.

Pievienot komentāru