Pozas un vietas, Sekss

Spēkam, izturībai un ātrumam: vingrojumi, kas uzlabos dzīvi guļamistabā

Foto - Shutterstock.com

Nav nekas savāds, ja kādreiz pēc mīlas priekiem jūtamies galīgi izsmelti. Taču situāciju ir iespējams uzlabot – ar dažādiem vingrojumiem var uzlabot savu ātrumu, izturību un spēku arī guļamistabas dzīvē. Šajā sakarā “Huffington Post”, konsultējoties ar fitnesa treneri Sūzanu Stenliju un seksa eksperte Sari Lokeri no Kolumbijas Universitātes, piedāvā piecus vingrojumus.

Pirmais vingrojums – aktīvākajam partnerim

Foto - Fotolia/bnenin
Foto – Fotolia/bnenin

Nodarbina: Gurnus un gūžas muskuļus.

Ieguvums guļamistabā: Jo dziļākus un tālākus veic izklupienus, jo vieglāk būs guļamistabā izvēlēties un izmantot karotās pozas – it īpaši tās, kurās kājas nākas atstutēt neierasti augstu vai pārāk zemu. It īpaši tas palīdzēs sniegumu uzlabot tad, ja esi aktīvākais partneris.

Kā jāveic vingrojums: Iedomājies, ka esi pulksteņa ciparnīcas vidū, kur pulksten 12 atrodas tev priekšā, bet sešinieks – aizmugurē. Virzienā uz 12 veic izklupienu ar labo kāju. Turi svaru uz labās kājas papēža, bet pēc tam no šī papēža atsperies, lai atgrieztos sākuma pozīcijā. Atkārto vingrojumu, veicot tās pašas kustības arī uz pulksten vieniem, diviem, trijiem, četriem, pieciem un sešiem. Tad turpini iesākto un veic tādus pašus izklupienus ar kreiso kāju uz pulksten sešiem, septiņiem, astoņiem, deviņiem, desmitiem, vienpadsmitiem un divpadsmitiem.

Kad būsi jau iepraktizējusies, rokās vari ņemt arī hanteles, lai padarītu treniņu intensīvāku. Ar laiku vari paātrināt savu izklupienu veikšanas ātrumu. Tomēr atceries – vingrojumu ir svarīgi veikt pareizi, lai nenodarītu pāri sev.

Otrais un trešais vingrojums – spēks un izturība ķermeņa augšdaļai

2. vingrojums

Nodarbina: Plecus, rokas, kā arī vēdera un muguras muskulatūru.

Ieguvums guļamistabā: Jebkurā pozā, kurā nepieciešams atstutēties vai noturēt pašai savu svaru, svarīgs ir ķermeņa augšdaļas spēks un izturība.

Kā jāveic vingrojums: Paņem vidēja smaguma hanteli. Kājas novieto plecu platumā, stāvi stalti. Ar abām rokām turot hanteli, pacel to tā, lai hantele atrastos sejas augstumā. Ar hanteli lēnām un uzmanīgi sāc riņķot ap galvu – tā it kā zīmētu apli gluži kā īsajā video pamācībā.

Pievienot komentāru

Brīdinām, ka šīs lapas saturu nedrīksti aplūkot, ja Tev vēl nav 18 gadu!
Vai tev ir vismaz 18 gadu?