Testi

Asociāciju tests, kas aizvedīs ceļojumā tavā dvēselē

Foto - Fotolia/samiramay

Aicinu tevi aizraujošā ceļojumā tavā dvēselē. Visi cilvēki sapņo un nevienam nav noslēpums, ka sapņi – tā ir mūsu zemapziņa, kura nekad nemelo, un bieži vien zina par mums vairāk. Bet ne visi cilvēki atceras savus sapņus, un, protams, ne visi zina, kā interpretēt to, ko viņi redz sapnī. Piedāvājam uzspēlēt asociāciju spēli, pasapņot un sīki aprakstīt redzēto.

1. Iedomājies, tu sapnī nonāc savās mājās. Kāda tā ir? Apraksti detalizēti. (Liela/maza, gaiša/tumša, veca/ jauna, cik daudz istabu).

2. Tagad tu dodies pa šauru taciņu. Pēkšņi ieraugi sev priekšā uz zemes kādu trauku. Kas tas ir? Kas ir iekšā? Ja kaut kas ir iekšā, mēģini pagaršot. Kāda ir garša?

3. Taciņa beidzas un tu ieej mežā. Tu ej diezgan ilgi, bet beidzot nonāc klajumā. Klajuma vidū atrodas ēka. Kas tā ir par ēku? Kādas sajūtas tev ir šajā vietā?

4. Ap ēku ir dārzs. Apraksti dārzu. Kāds tas ir? Ziedošs vai novītis?

5. Tu iznāc no dārza un vēlreiz ej caur mežu. Meža malā var redzēt sienu. Siena ir tik augsta, ka tai nevar pārrāpties un tik gara, ka to nevar apiet. Pēkšņi tu pamani sienā mazas durtiņas un tās ir pusvirus, it kā aicinātu tevi ienākt. Tu ieiesi vai nē?

6. Aiz sienas ir ūdens. Kas tas ir par ūdeni? (Kāda ūdenskrātuve? Ūdens ir mierīgs vai plosās vētra?) Vai tu vēlētos tajā nopeldēties?

Lasi testa interpretāciju!

1 komentārs

Pievienot komentāru