Dzīvesveids, Padomi

Septiņi apģērba gabali, kas var kaitēt veselībai. Arī vīriešu!

Foto - Shutterstock.com

Jau ir pierādītes, ka 73% gadījumu problēmas sievietēm ar mugurkaulu ir saistītas ar nepiemērotu ģērbšanos. Daudzi apģērba gabali un aksesuāri nav tik nevainīgi, kā varētu likties pirmajā mirklī. Lūk, ietērps un aksesuāri, kas var veselībai kaitēt.

Šauras bikses

Tās var veicināt asinsrtes traucējumus, varikozas vēnas un pat gremošanas traucējumus.

Augspapēžu kurpes

Sievietes četras reizes biežāk cieš no veselības problemām kājām nekā vīrieši. Locītavu sāpes, noberzumi, saišu iestiepums, osteoporoze – tas vēl ir nepilns tipisko slimību saraksts sievietēm. Ja kāda no šīm problēmām jūsir skārusi personīgi, tad atsakieties no augspapēžu kurpēm, ko tik ļoti mīlat. Centieties izvēlēties ērtākus apavus.

Stringi

Ja jūs bieži nēsājat stringus, tad ziniet, ka tie var veicināt nopietnu veselības problēmu rašanos – vaginālas infekcijas, hemoroīdus, iekaismus intīmajās vietās…

6 Komentāri

  1. Šim portālam ticamība tuvu nullei. Parādiet informācijas avotu. Kas, kad un kur pierādija, ka iešļūcenes ir sliktas? Tak ar jebkurām kurpēm var dabūt tulznas, ar jebkura veida apenēm noberzt cirkšņus, tad labāk sauksim tās bīstamas un staigāsim nūģistos.

  2. Ja jūs bieži nēsājat stringus, tad ziniet, ka tie var veicināt nopietnu veselības problēmu rašanos – vaginālas infekcijas, hemoroīdus, iekaismus intīmajās vietās…
    ——————
    Iestāsti to bābai…

  3. Stringi un augstpapēžu kurpes pirmām kārtām var veicināt plānprātību , tas attiecas uz sievietēm, jo tad neviens vīrietis uz viņām neskatīsies.

Pievienot komentāru