Dzīvesveids, Nodarbes

16. septembrī Lucavsalā notiks veselīga dzīvesveida diena. Lekcijas un aktivitātes bez maksas!

Foto - Shutterstock

Gan medijos, gan ārstu kabinetos arvien vairāk tiek uzsvērta veselīga dzīvesveida nozīme – tas palīdz justies labi, izvairīties no dažādām kaitēm un nenovecot. Taču kā neapjukt piedāvājumā, ar ko sākt un ko paturēt prātā, sperot pirmos soļus aktivitāšu pasaulē? Nāc sestdien, 16. septembrī uz Lucavsalu no plkst. 12.00 – 17.00, lai visu uzzinātu, pamēģinātu un arī aktīvi izklaidētos!

Pasākumā visas dienas garumā būs pieejams plašs aktivitāšu spektrs gan tiem, kuri vēlas kārtīgi izskrieties sporta spēlēs, gan tiem, kuriem interesē iespēja gūt informāciju un izglītoties. Veikborda mājā jau no plkst. 12.00 ikviens interesents varēs noklausīties ārstu lekcijas par dažādām tēmām: ar praktiskiem ieteikumiem dalīsies kardiologs, uztura speciālists, fizioterapeits, ergoterapeits, onkologs un citi profesionāļi. Ar visiem ārstiem klātienē varēs arī aprunāties un uzdot interesējošos jautājumus.

Savukārt eksprestestu teltī pasākuma dalībnieki varēs bez maksas noteikt glikozes un holesterīna līmeni asinīs, izmērīt asinsspiedienu, svaru un garumu, kā arī pārbaudīt plaušu veselību ar spirogrāfu. Ārsti iesaka šīs pārbaudes veikt vismaz reizi gadā, tādēļ Veselīga dzīvesveida dienā varēs apvienot izklaidējošo un lietderīgo!

Tikmēr uz skatuves notiks dažādi paraugdemonstrējumi – piedalīsies gan BMX braucēji, gan deju un cīņu kolektīvi. Pasākuma laikā notiks arī divas kārtīgas kopīgās vingrošanas, tādēļ ikviens tiek aicināts ierasties ērtā apģērbā, lai varētu izkustēties. Lielākā kustēšanās gan solās būt dažādu sporta biedrību un aktīvā tūrisma centra “Eži” rīkotajās aktivitātēs – plašajā piedāvājumā ikviens atradīs savām vēlmēm un fiziskajai sagatavotībai piemērotāko. Visā pasākuma teritorijā norisināsies gan stafetes nopietniem sportotājiem ar celšanu, nešanu un pievilkšanos, gan bērnu pasākumi, gan arī šaha sacensības. Sadarbībā ar Latvijas Kērlinga asociāciju varēs pamēģināt kērlinga spēli un beidzot uzzināt vairāk par šo neparasto sporta veidu. Pasākumā ar savām aktivitātēm piedalīsies arī Valsts sporta medicīnas centrs, Latvijas Sarkanais krusts un citas organizācijas.

Ieeja pasākumā ir bez maksas, un apmeklētāji tiek aicināti reģistrēties info teltī pie pasākuma ieejas, lai varētu saņemt balvas. Veselīga dzīvesveida diena ir bērniem un ģimenēm draudzīgs pasākums, tāpēc aicinām ikvienu apģērbties ērti un pavadīt aktīvu sestdienu!

Pievienot komentāru