Ārstēšana, Citas slimības

Invalīdi un atbalsta personas Ziemupē var atpūsties un atjaunoties pie dabas

Publicitātes foto

Liepājas Neredzīgo biedrības sociālās rehabilitācijas un izziņas centrs lauku vidē ,,Dvēseles veldzes dārzs”, Ziemupē, piedāvā aizvien jaunas atpūtas un rehabilitācijas iespējas, domājot par cilvēkiem ar invaliditāti, viņu atbalsta personām, kā arī ģimenēm ar bērniem. Šeit iespējams ir ne tikai atpūsties brīvā dabā, baudīt sauli un skaisto centra apkārtni, bet arī izmēģināt dažādas fiziskas aktivitātes, vingrinot prātu un ķermeni.

Tiem, kuriem patīk sportot brīvā dabā, šeit ir iespēja izmēģināt āra trenažierus, kuri ir paredzēti dažādu muskuļu grupu attīstīšanai, tostarp, cilvēkiem ar dažāda veida invaliditāti. Tāpat, centrā ir izveidota cilvēkiem ar invaliditāti pielāgota peldvieta, kurā peldi var izbaudīt arī ratiņkrēslā sēdošie, kā arī vecāka gada gājuma cilvēki, kuri vairs nejūtas tik stabili uz savām kājām. Savukārt, domājot par tiem, kuriem vairāk pie sirds ir intelektuālas aktivitātes, centrs piedāvā izmēģināt lielformāta spēli brīvā dabā – ,,Āra šahs un dambrete” ar spēles figūrām, kuru augstums pārsniedz 0,5 m. Šis ir inovatīvs rehabilitācijas pakalpojums Latvijā ar mērķi attīstīt cilvēkiem ar invaliditāti gan intelektuālās spējas, gan psihoemocionālo stāvokli. Bez visa tā, centrā ir izveidots arī košumaugu labirints, kurš augot stiepsies vidēji 1,5 m augstumā un ir pielāgots ar īpaši segumu ratiņkrēslā sēdošiem.

Visi šie pakalpojumiem ir domāti ne tikai cilvēkiem ar invaliditāti un viņu atbalsta personām, bet ikvienam lauku tūrisma interesentam bez maksas.

Vairāk informācijas par šīm un citām atpūtas iespējām sociālās rehabilitācijas un izziņas centrā lauku vidē ,,Dvēseles veldzes dārzs”, Ziemupē uzzini, rakstot [email protected] vai zvanot uz tel: (+371) 634 31535, mob:22007874, Liepājā vai arī kontaktpersonai Ziemupē, zvanot uz mob:+37126371443.

Pievienot komentāru