Dziednieki, Netradicionāli

Kā uzklausīt augstāko būtņu vēstījumus. Matīss Barkovskis par čanelingu

Foto - Matīss Markovskis

“Es neesmu dziednieks. Negrasos sevi dēvēt arī par čanelinga meistaru, lai gan saņemu vēstījumus no augstākām enerģētiskām būtnēm, no vienotā apziņas lauka,” pauž Matīss Barkovskis. Šo smalko saziņu viņš palīdz apgūt ikvienam, ja vien cilvēks to patiesi vēlas.

Plašāka sabiedrība par Matīsu Barkovski uzzināja tad, kad viņš kopā ar brāli Oskaru saņēma Latvijas lepnuma balvu. Pusaudžu vecumā viņi īstenoja svētīgu ideju – izveidoja labdarības organizāciju Eurika, kurā gatavoja apsveikuma kartītes ar bērnu zīmējumiem, bet savāktos līdzekļus ziedoja labdarībai.

Labdarība tiek īstenota joprojām, tomēr Matīss tajā piedalās mazāk. Jau trešo gadu viņš vada publiskas čanelinga mācības, seminārus un individuālas konsultācijas, rīko nometnes un visu to ataino interneta projektā Miera māksla (www.art–of–peace.info).

Vairāki projekti notiek kopā ar viņa dzīves draudzeni dziednieci Lindu Vītoliņu un tēti Gintu Barkovski. Piemēram, interesantajā konferencē Ja esi savādāks piedalījās jaunieši, kuri redz plašāk, atšķirīgi no citiem. Gintu Barkovski pazīstam kā brašu laivotāju, kurš kopā ar Kārli Bardeli airu laivā šķērsoja Atlantijas okeānu. Barkovsku ģimenes ideja ir arī veidot miera ciematu interneta vidē, kur visi apmainās precēm vai pakalpojumiem, neizmantojot naudu, vai vienkārši tos dāvina.

 

Informācija sāk plūst

“Manu dzīvi pilnībā mainīja meditācija. Kādus desmit gadus ar to aizrāvos ļoti nopietni, līdz ar to pamazām vērās vaļā sajūtu pasaule. Bieži radās atbildes vīziju, redzējumu, izpratnes veidā. Atklāsmes nāca, man radās vēlme iet arvien tālāk un saprast, kas vēl iespējams un uz kurieni tas viss ved. Kad pirmo reizi pieredzēju, kā paveras vaļā kanāls un nāk informācijas plūsma, enerģētiski tas bija ļoti spēcīgi, arī fiziski grūti,” stāsta Matīss.

Šādu smalkā plāna saziņu dēvē par čanelingu (termins cēlies no angļu valodas vārda channel – kanāls). Cilvēks pieslēdzas tā dēvētajam kanālam, saņem vēstījumus no augstākām enerģētiskām būtnēm, sazinās ar vienoto apziņas lauku vai, kā Matīss to dēvē, ar Visuma informatīvo lauku.

“Smalkā saskarsme notiek caur sajūtām, jo šīs būtnes, līdzīgi kā kvanti, raida informāciju momentāni cauri visai laiktelpai un izplatījumam. Kad saplūsti ar informācijas lauku vai kādu citu būtni, sāc uztvert informāciju vai vēstījumus vai vienkārši iegūsti izpratni.”

Pievienot komentāru