Pāris, Psiholoģija

Kā zināt, ka vīram bijusī sieva ir tikai bijusī un attiecībām tikts pāri?

Foto - Fotolia

Lasītāja Laura jautā Dzīvesmākslas Akadēmijas pasniedzējai Dimantrai Antrai: “Vēlos jautāt Antrai – kā var zināt, ka vīrietis ir ticis pāri iepriekšējām attiecībām, kurās ir bērni. Kāda komunikācija ar bijušo ir normāla/pieļaujama/veselīga šādā situācijā?”

Atbild Dimantra Antra: “Tēvam par bērniem atbildība ir vienmēr, bet par bērniem, nevis bijušo sievietei. Un vajadzētu to ļoti strikti nodalīt, ka attiecības ar bērniem ir kaut kas cits nekā attiecības ar bijušo sievieti. Ļoti būtiski ir pieņemt vīrieti ar visiem viņa bērniem un izprast, ka viņam ir jānes atbildība par viņiem. Sieviete var veidot jau savas attiecības ar vīra bērniem, sadraudzējoties un satuvinoties, un nedodot vaļu greizsirdībai un aizspriedumainai.

Vēl es ieteiktu gan esošajai, gan bijušajai sievietei sadraudzēties. Ja attiecības ir šķirtas un tajās ir kopīgi bērni, tad bērni vislabāk jutīsies, ja pieaugušie spēs veidot draudzīgas attiecības.

Nedrīkst vīrietim likt izvēlēties. Ir jāatceras, ka atbildība pret bērniem ir ļoti svarīga vīrietim. Nedrīkst šo atbildību traucēt. Bērni ir vislabākie draugi. Viņi dzīves laikā var kļūt par atbalstu tev pašai. Viņi ir skaista vērtība, kuri jau mazlietiņ kļūst arī par taviem bērniem. Bet bijusī sieva nedrīkst būt nekas vairāk tev par draudzeni un vīram nav jānes atbildība pret viņu.”

Lasiet arī citas Dimantras Antras atbildes uz lasītāju jautājumiem

3 Komentāri

  1. Vai tiešām tagad LA ir kļuvusi par šīs dāmītes Dēmetras privāto reklāmas platformu!!! Pretīgi redzēt, ka sākotnēji saprātīgs portāls, nu katru dienu publisko šīs dāmītes vāvuļošanu par tēmām. Pati ne nu tik smuka, ne nu diži gudra!

  2. Varbūt vēl ar bijušo sievu kopā, vienā gultā ? Kādēļ lai es draudzētos ar bijušo sievu, kura visus mūsu kopdzīves gadus, jaucas ar intrigām? Apbrīnojami aplams padoms!

Pievienot komentāru