Dzīvesveids, Vingrojumi

Palīdzība gardēžiem: piecas jogas pozas gremošanas stimulēšanai

Matīsa Markovska foto

Vēl arvien jūti smaguma sajūtu pēc vakardienas viesībām? Lai palīdzētu cilvēkiem, kas mielojušies pie bagātīga svinību galda, “Health” ir apkopojis dažādas jogas pozas gremošanas stimulēšanai. Piedāvājam izmēģināt piecas no tām. Šo pozu izpildei pat nevajadzēs piecelties kājās!

Ceļi pie krūtīm

Nogulies uz muguras, atslābinies un veic ieelpu, novietojot rokas uz ceļiem. Izelpo, vienlaikus pievelkot ceļus pie krūtīm un apskaujot tos. Viegli šūpojiet ceļus, lai vairāk izstieptos. Ieelpo no piecām līdz 10 reizēm un atbrīvo ceļus. Atkārto vingrojumu vairākas reizes.

Vingrojumu ir iespējams arī modificēt. Pacel ceļus tiktāl, lai justos ērti. Lai dažādotu pozu, stiepšanos var veikt vispirms vienai, bet tad otrai pusei. Atstāj vienu kāju izstieptu, pacel otru kāju, pievelc klāt un pāris reizes ieelpo un izelpo. Pēc tam samaini kājas vietām.

Muguras pagriešana

Apgulies uz muguras, apskauj ceļus un ieelpo. Līdz ar izelpu, nolaid ceļus uz kreiso pusi, izmanto kreiso roku, lai tos nedaudz paspiestu uz leju. Tad pagriez galvu pa labi un izstiep roku taisni pa labi. Paliec pozā un veic piecas līdz 10 ieelpas. Pēc tam atgriezies sākuma pozīcijā un izpildi vingrojumu arī uz otru pusi.

Pievienot komentāru