Dzīves māksla, Psiholoģija

15. oktobrī notiks labdarības koncerts, kurā varēs arī dzirdēt cilvēku ar īpašām vajadzībām dzīvesstāstus

Foto - LETA

Vides pieejamības izveidei Vīlandes baptistu baznīcā tiek organizēts Labdarības koncerts ar mērķi – izveidot vides pieejamību. Šobrīd, vides nepieejamības dēļ, šajā ēkā Vīlandes ielā cilvēki ratiņkrēslos var iekļūt tikai ar spēka vīru palīdzību. Esam aic inājuši spēkavīrus Agra Kazeļņika pavadībā risināt šo jauājumu uz vietas – un ienest cilvēkus ratiņkrēlos! Populāri muziķi ir devuši piekrišanu palīdzēt risināt vides pieejamības jautājumu, uzstājoties brīvprātīgi bez atlīdzības…Vēlamies uzrunāt cilvēkus, aicināt viņus uz šo koncertu, lai par labprātīgi ziedotajiem līdzekļiem uzbūvētu uzbrauktuves, liftu, labierīcības, slīpumus, lai baznīcā varētu ērti justies ikviens cilvēks, tai skaitā cilveki ar invaliditāti un ratiņkrēslos. Pieejama vide sniegs iespēju cilvēkiem ar invaliditāti apmeklēt baznīcā notiekošos pasākumus, s niegs iespēju cilvēkiem nejusties vientuļiem, iedrošināt vienam otru. Norise kopumā veicinās šo cilvēku integrāciju sabiedrībā un citās dzīves norisēs. Tā ir iespēja cilvēkiem ratiņkrēslos izkļūt no savām mājām un iesaistīties! Visi kopā mēs varam to piepildīt.

Koncertā “Iespēja” piedalīsies Ēriks Ešenvalds, Agate Ozoliņa, Pēteris Ozoliņš, Diāna Ponaskova, Marlēna Keine un Arvīds Keinis.

Vieta: Rīgā, Vīlandes iela 9, Vīlandes baptistu baznīca.

Laiks: 2017. gada 15. oktobrī plkst. 14:00

Mērķis: Piesaistīt naudas līdzekļus, lai šajā baznīcā izbūvētu vides pieejamību. (Lifti, invalīdu tualetes, slīpumus, lai varētu pārvietoties ar ratiņkrēslu)

Dzirdēsim cilvēku ar invaliditāti dzīves stāstus.

Palīdzēs spēkavīri Agra Kazeļņika vadībā.

Ieeja brīva. Koncerta laikā būs iespēja ziedot vides pieejamības izveides iecerei.

Visi laipni gaidīti!

Iniciatori un organizatori: Draudzes cilvēki ar invaliditāti.

Lūgums – cilvēkiem ratiņkrēslos dot ziņu (tel. 29615644), lai varētu sarunāt iekļūšanu baznīcā. Pagaidām bez līdzcilvēku palīdzības tas nav iespējams.

Pievienot komentāru