Dzīvesveids, Vingrojumi

VIDEO: Ziņģīte rāda rīta vingrojumu kompleksu. “Garantēju 100 gadu bez insulta!”

Ekrānšāviņš no Skaties.lv

“Vecāki kopā ar bērniem mājās nevingro. Vecāki no rīta kopā ar bērnu no rīta ķermeni nesagatavo,” pauž veselīga dzīvesveida popularizētāja Inese Ziņģīte. Viņa ir pārliecināta, ka vingrošana ir galvenā panākumu atslēga labai veselībai. Ziņģīte labprāt dalās sava mundrā auguma noslēpumā: “Veselība ir katra diena”. Tomēr tas nav ārkārtīgi liels laika sprīdis, kas jāvelta vingrošanai, piemēram, pati Ziņģīte velta nieka desmit minūtes no rītiem vingrošanai.

Skaties.lv video viņa demonstrē savu rīta vingrojumu kompleksu.

Vai jūs rītos vingrojat?

4 Komentāri

  1. Nevaru iztēloties savu vecomāti no rītiem vingrojam, kura laida pasaulē 13 bērnus, smagi strādāja, meistarīgi adīja un skaisti dziedāja, ne vīra vecmāmiņu, kura ne brīdi nevarēja bez darba, agri cēlās, bet gulēja diendusu, nodzīvoja līdz 98,5 gadiem ar pietiekoši labu veselību un humora izjūtu! Abas gan vienmēr uzsvēra, ka labas veselības pamatā ir nepārēsties (pat drusku pieciest). Lai Ziņģītes kundzei laba veselība! lai pati vingro, tik lai nesola brīnumus!

  2. Tam kundzem ,kuram pret visu ir skepse un kuram vecmaminas ir ka piemeri ,der atcereties,ka laiki ir mainijusies un daudz laika tiek pavadits sezo un reti kurs kartigi izkustas dienas laika,paaudze noveco atrak neka musu vecaminas un bez vingrosanas -izkustinot kermena muskulaturu, notiek neatgriezeniskas parmainas cilveka kermeni un kas tad ir labak -dzert arsta izrakstitos medikamentus jeb vingrot? Zingitei deretu pieskirt medali par veselibas popularizesanu latviesu skeptiskaja domasana.

  3. Piekrītu Inesei Ziņģītei. Vingrošana tiešām ir unikālas zāles. Tikai to jādara pareizi.

    Jautājums šim saprātīgajam portālam veselam.lv : vai varat dot padomu, kā izvēlēties labas distanču slēpes, kas būtu piemērotas Latvijas sniega apstākļiem un sievietei, kas ir nu jau 50 plus un negatavojas startam olimpiskajās spēlēs, bet tikai svētdienu izbraucieniem?

Pievienot komentāru