Dzīvesveids, Nodarbes

FOTO: Aizrautīgie braucēji velotrasē trīs stundās nobrauc Rīgas perimetru

Publicitātes foto

27. septembrī “Velosolutions” velotrasē Rīgā, Krišjāņa Barona ielā 116A trijās stundās uzstādīts jauns trases rekords – dalībniekiem dodoties trasē, tika kopīgi nobraukti 116,5 km jeb attālums, kas ir līdzvērtīgs Rīgas robežas perimetram. Pasākums “Minam apkārt Rīgai!” tika rīkots Eiropas Sporta nedēļas ietvaros.

Jaunajā Rīgas Centra sporta kvartāla “Velosolutions” trasē 27. septembrī ikviens interesents ar dažādiem braucamajiem – velosipēdiem, skeitborda dēļiem un citiem braucamrīkiem – varēja piedalīties trases rekorda uzstādīšanā. Velotrase ir 310 m gara, attiecīgi pasākuma dalībniekiem bija jāveic 374 apļi, lai nobrauktu attālumu, kas ir vienāds ar Rīgas perimetru. Pasākuma laikā ikviens varēja sekot līdzi uz kartes, cik liels attālums jau nobraukts un cik vēl jāmēro.

3000 kv.m. lielā asfalta velotrase galvaspilsētā atvērta vien pāris nedēļas, taču jau kļuvusi par rīdzinieku iecienītu atpūtas vietu, jo to iespējams izmantot ar dažādiem pārvietošanās līdzekļiem, piemēram, kalnu vai pilsētas velosipēdiem, longbordiem, skrituļslidām, skeitbordiem, skrejriteņiem, BMX un citiem.

Pievienot komentāru