Pāris, Psiholoģija

Kā veicināt vīrieša iniciatīvu veikt noderīgas lietas? Pats neaizdomājas…

Foto - Shutterstock

Lasītāja Kitija jautā Dzīvesmākslas akadēmijas pasniedzējai Dimantrai Antrai: “Kā veicināt vīrieša iniciatīvu veikt noderīgas lietas, ja viņš pats līdz tam neaizdomājas?”

Atbild Dimantra Antra: “Vīrietis pats tiešam var neredzēt visu to, ko būtu jādara, jo patiesībā to intuitīvi jūt sieviete. Sievietei ir vajadzības un sieviete zina, ko grib. Savukārt vīrietis nevar zināt, kas ir viņas galvā. Tādēļ sievietei ir prasmīgi jāpasaka, jānodod un jāiedvesmo vīrietis uz savu savu vajadzību. Jo tas darbs, ko sieviete vēlas, lai vīrietis paveic, ir viņas – sievietes vajadzība, nevis vīrieša. Tādēļ ir svarīgi, kā nodot vīram savu vajadzību. Pirmkārt, ir jānotic, ka vīrietis spēj to izdarīt. Svarīgs ir process, kā vīru aplaimot un pagodināt, par to, ka viņš būs paveicis šo uzdevumu. Vīrietim ir jāredz mērķis, kādēļ viņam tas būtu jāveic. Vienkāršs veids ir: ”Lūdzu, mīļais, izdari to un to.” Skaidri pateikt, ko vajag izdarīt. Par šo vajadzību izpildi tev ir jāsajūsminās un citādi jāizrāda apbrīna par paveikto uzdevumu.”

 

Lasiet arī citas Dimantras Antras atbildes

2 Komentāri

  1. Noteikti par apmainito spuldziti jasajusminas,ja tavs virietis ir totals idiots.Tapat savam virietim ir jaatgadina ,lai nomaina apaksvelu ,citadi nesapratis ,nezin ,kur ir tadi jefini augusi un kapec tadi ir appreceti.

Pievienot komentāru