Dzīves māksla, Psiholoģija

6 filmas par mājām ar noslēpumiem

Foto no moviebrew.net

Šis saraksts ar filmām par ģimenes noslēpumiem, visticamāk, patiks tiem, kas labprāt skatās lentes ar neparastu, intriģējošu sižetu un negaidītām beigām.

 

“Pirms es aizeju gulēt”

Foto no moviebrew.net
Foto no moviebrew.net

Nosaukums oriģinālā “Before I Go to Sleep”

Pēc autoavārjas Kristīna zaudējusi spēju atcerēties notikumus, kas notiek ar viņu dienas gaitā. Katru rītu viņa kā puzli vāc kopā savu dzīvi – pēc fotogrāfijām, ierakstiem un vīra gādīgā, uzticamā un mīlošā vīra stāstiem. Taču reiz viņai zvana ārsts un atgādina par mīklaino tikšanos, par kuru neviens nedrīkst zināt, pat viņas vīrs.

 

“Āda, kurā es dzīvoju”

Foto no lilianpacce.com.br
Foto no lilianpacce.com.br

Nosaukums oriģinālā “La piel que habito”

Ar savu darbu pārņemts plastiskais ķirurgs izveido mākslīgu cilvēka ādu. Pārliecinot savus kolēģus par metodes drošumu un likumību, viņš slepeni tur savās lauku mājās jaunu sievieti vārdā Vera, kura ir galvenais eksperimentu objekts…

Nosaukums oriģinālā “Havenhurst”

Foto no bloody-disgusting.com
Foto no bloody-disgusting.com

Džekija cieš no alkoholisma. Kad viņa iznāk no rehabilitācijas iestādes, viņa nolemj atrast savu draudzeni Danielu, kura savulaik pazuda. Meklējumi viņu aizved līdz Hēvenhērstai, kur Džekija iekārtojas dzīvoklī, kur agrāk dzīvoja draudzene. Drīz vien viņa sāk ievērot, ka māja ir pilna dīvainību, bet tās iedzīvotāji mīklaini pazūd.

 

Nosaukums oriģinālā “Loft”

Foto no adorocinema.com
Foto no adorocinema.com

Sižeta centrā ir pieci draugi vīrieši, kuriem ir pilnvērtīga, tomēr tāda kā apnikusi ģimenes dzīve. Viņi nolemj nopirkt lētus bēniņus, lai laiku pa laikam tur vestu mīļākās. Reiz, ierodoties, viņi ierauga asiņainu sievietes līķi, kurš ar rokudzelžiem piesiets gultai.

 

“Virsotne”

Foto no straight.com
Foto no straight.com

Nosaukums oriģinālā “High-Rise”

Jauns ārsts, noslēpumains un kluss vīrietis ar miglainu pagātni, ievācas smalkā augsceltnē, kurā ir visi civilizācijas labumi. Turklāt viss ir tik ērti izveidots, ka no augšas nevajag nekur braukt, vien tikai uz darbu. Pakāpeniski viņš cenšas “ierakstīties” kaimiņu kompānijā, saprast likumus un šīs mājas manieres, lai kļūtu par “savējo”.

“Māja uz ezera”

Foto - ondemand.upc.at
Foto – ondemand.upc.at

Nosaukums oriģinālā “The Lake House”

Keita nolemj pamest īrēto māju uz ezera un pārcelties uz Čikāgu, tuvāk darbam. Viņa raksta vēstuli jaunajam mājas īpašniekam, kurā atvainojas par salauzto tiltiņu un putekļiem klāto kastīti bēniņos. Alekss, saņēmis šo vēstuli, brīnās – tiltiņš ir kārtībā, bēniņi ir tukši un viņš pats – pirmais iemītnieks šajā mājā. Alekss atstāj vēstuli tajā pašā pasta kastītē un drīz abi varoņi noskaidro, ka viņus šķir divu gadu attālums, kaut viņi atrodas vienā un tajā pašā vietā.

Avots: ivi.ru

Pievienot komentāru