Bērni, Zīdaiņi

10.oktobris Pasaules garīgās veselības diena. Depresija nav kauns. Bezmaksas pasākumi

Foto - Fotolia/nolonely

Visā pasaulē apmēram 15 % sieviešu un 10% vīriešu gaidot piedzimstam mazuli un pirmajā gadā pēc dzemdībām līdzās mīlestībai un priekam par bērnu, atbildībai par viņa aprūpi izjūt
prieka un enerģijas zudumu, grūtības koncentrēties ikdienas darbiem, dažbrīd dziļu nomāktību.

Depresija perinatālajā periodā var izpausties kā daži simptomi, kuri parasti pāriet, saņemot atbilstošu emocionālo un sociālo atbalstu, vai kā smags psihiskais stāvoklis, kas prasa nopietnu ārstēšanu. Tikai daži vecāki meklē profesionāļu atbalstu, jo vaino sevi par savu pašsajūtu un negrib saņemt sabiedrības nosodījumu.

Depresija nav kauns, slinkums vai izlaidība, un tā nāk ne lūgta ne saukta. Daudziem līdzcilvēkiem depresija ir daļa no viņu dzīves. Un jaunie vecāki nav izņēmums, jo vecāku loma nesola
tikai laimi un prieku un cerību piepildījumu. Tā ietver arī šaubas, nedrošību un dažbrīd izsīkumu.

Lai pievērstu sabiedrības uzmanību un informētu par jautājumiem par jauno un topošo vecāku emocionālo labsajūtu, Debesmanna rīko kampaņu Tutepatās. Programmā būs informatīvi pasākumi lielajiem un jautras izdarības mazajiem.

Pasākumu īpašu padarīs Fotobūdiņa smilebox.lv, kur varēsiet iemūžināt dienas labākos mirkļus!
Mazie apmeklētāji varēs piedalīties konkursā, kurā varēs laimēt leg&go skrejriteni.

Arī SIA Jogitas Pūpolas pasākumi atbalsta mūsu labdarības pasākumu, kura laikā Jogitas čaklie rūķi mazajiem zīmēs visvisādas krāsainas sejiņas, bet multfilmu tēli aicinās rotaļās!

Debesmanna aicina: Apstājies, ieskaties, saredzi, atbalsti!

Publicitātes nolūkiem pasākums tiks fotografēts un filmēts.

Tiekamies t/c Spice, pie informācijas centra.

Pievienot komentāru