Pāris, Psiholoģija

“Vīrietis neprec…” Viņu nevar piespiest. Toties var iedvesmot, saka Dimantra Antra

Foto no stephanieparsleyphotography

Veselam.lv lasītāja Anna jautā Dzīvesmākslas akadēmijas pasniedzējai Dimantrai Antrai: “Kā panākt, lai vīrietis apprec?”

Atbild Dimantra Antra: “Panākt, lai vīrietis apprec, nemaz nevar. Vīrieti var iedvesmot uz šo soli. Jāprot radīt garšīgu sajūtu par to, kā izvērtīsies laulības dzīve ar sievieti. Jāparāda, ar ko laulības dzīve, precēta vīrieša dzīve vīrietim varētu patikt labak nekā dzīve līdz šim. Tas ir sievietes uzdevums – parādīt perspektīvu, iedvesmot vīrieti uz šo soli.

Bieži vien vīriešiem ir bail no precībām. Sievietes uzvedība var viņu biedēt un tādā veidā var panākt pretēju efektu.

Annai jāpaskatās uz savu uzvedību līdz šim, jo tajā var slēpties iemesls, kura dēļ vīrietis nevēlas precēties. Pēc būtības vīrietis apprec mīļoto sievieti. Iesaku Annai apskatīties nākotnē un saredzēt tajā pēclaulības dzīvi. Vai tā būs skaistāka nekā līdz šim. Ja Anna to redz un jūt, tad šo perspektīvu ir jāaiznes līdz vīrietim. Ir jānovēro, kas vīrieti iedvesmos. Caur ko Anna var parādīt skaistāku dzīves perspektīvu apprecoties. Tas ir radošs process, kurā Annai jāiegulda savs darbs.”

 

Lasiet arī citas Dimantras Antras atbildes

5 Komentāri

  1. Dzīveskolas skolotāja…viss geniālais ir vienkāršs. Ja tagad pāri dzīvo kopā ,dzemdē bērnus, skrien uz darbu, cep kotletes, rūpējas,ja Otrs saslimis…tad ko iedvesmojošu vēl var iedomāties laulības dzīvē? Nevaig uzsākt kopdzīvi pirms kāzām.Un ja vīrietis zin, ka sievietei laulība ir svarīga un vinš sievieti mīl,vinš vinu aprec nu maksimums pēc dividends gadiem. Šie stāsti ar punkiem par bildinājumu pēc pieciem gadiem ir smieklīgi.Tur punki ir lieki,vai nu tapēc ka vīrietis nolēma,ka vinam tā ērti, vai nobijās baaac šī var aiziet. Nu neticu,ka kādu mīlot tu necieni vinas tik svarīgu vēlēšanos…būt tavai sievai…ne draudzenei.es vispār nejēgā kapēc ar draugiem jāgul, jāgul ar mīlotajiem…

  2. Vai tiešām sievietēm tas papīrs nozīmē tik daudz?Tam vispār nav nekādas jēgas manās acīs,ja attiecības beigsies,tad viņas beigsies un pilnīgi vienalga vai ar papīriem vai bez.Mana neoficiālā kopdzīve ilgst jau 37 gadus,mums ir trīs bērni un pamazām arvien vairāk mazbērni.Nekad neesmu vēlējies salaulāties jo neticu laulībai kā tādai,vienmēr esmu darījis to ko uzskatu par vajadzīgu un mana neoficiālā sieva rīkojas tieši tāpat,tāpēc arī esam varējuši nodzīvot kopā tik ilgi.

  3. Bieži stresa, domstarpību un pat laulības šķobīšanās pamatā ir materiālās problēmas. Ne velti senči runāja ka kur nabadzība nāk mājās pa durvīm iekšā, tur mīlestība lec laukā pa logu. Protams nauda un pārticība neatrisina visas problēmas, tās tāpat būs, bet citādākas, tādas, kas var pavērt iespēju attīstīties garīgi. Tomēr kaut kādam pamatam no abām pusēm ir jābūt ne tikai morāli, bet arī materiāli, lai pāris varētu dzīvot kopā ilgstoši laimīgās un harmoniskās attiecībās. Nauda, protams, nevar kalpot kā pilnīgi visu problēmu risinājums. Bet, kā vēsta sena tautas gudrība, labāk sēdēt skaistā un jaudīgā BMW kā trolejbusā https://goo.gl/yfrtlJ

Pievienot komentāru