Ārstēšana, Vēzis

Kaspara Bindemaņa māsai vajadzīgs atbalsts cīņā ar vēzi. Notiks mūzikas un deju labdarības koncerts

zimejums

Mūziķis Kaspars Bindemanis un daudzi citi sociālajā tīklā Facebook publicējuši aicinājumu apmeklēt labdarības koncertu, lai palīdzētu māksliniecei Ilzei Bindemanie jau vairāk nekā desmit gadus ilgstošajā cīņā ar vēzi. Tādēļ koncerts sauksies “Mazās Bindžas Lielā Cīņa”.

Lūk, aicinājuma teksts.

Dārgie draugi!

10. novembrī plkst. 19:00 deju skolas “Dzirnas” telpās Lāčplēša ielā 106, k-1 kopā ar kolēģiem rīkosim atbalsta sanākšanu – labdarības koncertu, lai palīdzētu māksliniecei Ilzei Bindemanei jau vairāk nekā desmit gadus ilgstošajā cīņā ar vēzi. Piedalīsies kā draugi, tā arī mūziķi un dejotāji no kolektīviem, kuros Ilze dziedājusi un dejojusi – Rīgas Doma Koris, Inga Šļubovska Kancēviča, Justs, Kaspars Bindemanis, Raimonda Vazdika, Horen & Fish Art, Dambis, Skrips, Oskar Deko, Mārcis Vasiļevskis, Alvis Zembergs, “Dzirnas”, “Dzirnu senči”, “Zeperi”, “Daiļrade”, “Gatve”, “Vektors”.

Būsiet mīļi gaidīti!

Ja pašiem nav iespēju apmeklēt koncertu klātienē, taču rūp Mazās Bindžas veselība, katrs ziedojums būs nozīmīgs atspaids šajā cīņā.

Paldies!

Konts ziedojumiem:
ILZE BINDEMANE
Swedbank AS
LV59HABA0551014478630
HABALV22

3 Komentāri

  1. Ak, ta’ tiktālu jau esam, ka, prasot ziedojumus, pat nenorādām, kādām tieši procedūrām vai zālēm tie būs vajadzīgi, kādā apmērā; kādas ir slimnieces stāvokļa prognozes…? Nu jau tā vienkārši un ikdienišķi – sametiet manai māsai, un viss! Varbūt kungs Bindemanis varētu rosināt veselības ministrei Čakšai padomāt, vai Latvijā nevajadzētu pāriet uz ziedojumiem balstītu veselības aprūpi?

    1. Ziedošana jau nav piespiedu. Negribi – neziedo. Bet es to darīšu, jo Ilze ir ļoti gaišs cilvēks, kurš citiem ar saviem darbiem devis ļoti daudz.

  2. Ja runa ir par PALĪDZĪBU slimam cilvēkam, tādām Dr.Aiskulēm vajadzētu paklusēt, nevis taujāt pēc “slimnieces stāvokļa prognozēm”… Neviens Tev, draiskule, neko neprasa, dzīvo mierīgi! Un mums jau ir ziedojumos balstīta veselības aprūpe, jo Latvijā mīt labi un atsaucīgi cilvēki. Ar to vajadzētu lepoties, ko nevarētu teikt par valsts palīdzību saviem cilvēkiem.

Pievienot komentāru