Pozas un vietas, Sekss

Trīs seksa pozas sēdus

Foto - Fotolia/lemonspeed

Seksuālās dzīves dažādošanai!

Seksa poza: sēdus apskāvušies

Seksa pozas, kurās abi partneri atrodas sēdus, nav visas ērtas, tāpēc tiek retāk izmantotas. Tās izmanto pieredzējuši pāri, kas meklē kaut ko jaunu, un, zināmā mērā, izsmalcinātu. Šī poza veicina vienlīdzību starp vīriešiem un sievietēm, nodrošina acu kontaktu un emocionālu tuvību. Pēc priekšspēles vīrietis notupstas uz ceļgaliem. Sieviete uzsēžas jāteniski, ar seju pret viņu. Fizioloģiskā ziņā seksam poza nav ērta, bet tajā pašā laikā tā ļauj pāriem atklāt intīmajās attiecībās kaut ko jaunu un izsmalcinātu. Šī poza ļauj dzimumaktu veikt nesteidzīgi un lēni. Partneri var viens otru glāstīt, lūkoties acīs, kas ir ļoti svarīgi emocionālās tuvības radīšanai. Nav galvenās lomas, frikcijas var veikt abi. Viens vai abi var atliekties atpakaļ, atbalstoties uz rokām vai ar muguru pret kaut ko atspiesties. Pozas trūkumi – partneru ģenitālijas neatrodas vajadzīgajā leņķī, šī iemesla dēļ pastāv varbūtība, ka loceklis no maksts izslīd. Turklāt muskuļu spriedzes dēļ poza nav piemērota ilgstošam seksam.
Variants – vīrieša kājas izstieptas taisni.

Seksa poza: sēdus uz krēsla

Daudzas sievietes nonāk pie secinājuma, ka pozas, kurās viņas ir virspusē, ir neērtas, prasa lielu aktivitāti. Vienīgais, ja vīrietis ir maza auguma, šādā pozā abi var justies komfortabli. Vīrietis apsēžas uz krēsla un sieviete uzsēžas viņa loceklim. Ja sieviete nav ar seju pret vīrieti, viņa mazliet noliecas uz priekšu. Vīrietim ir ļoti ērti stimulēt viņas klitoru, glāstīt krūtis. Kustības sieviete var veikt uz augšu un leju. Pozas pieskaitāmas pie mierīgajām un lēnajām.

Seksa poza: mīlestība turku gaumē

Vīrietis turku gaumē apsēžas uz cietas virsmas. Sieviete ar seju pret viņu uzsēžas loceklim. Sievietes ķermenis ir nedaudz atvirzīts un ar rokām viņa atbalstās pret cieto virsmu. Tādu saspringtu muskuļu stāvokli visai ilgi ir grūti izturēt. Tomēr poza ir piemērota, lai izraisītu erekciju loceklim, kuram ar to mēdz būt problēmas. Klitora stimulācija gan šai pozā ir apgrūtināta.

 

Avots: raut.ru

Pievienot komentāru

Brīdinām, ka šīs lapas saturu nedrīksti aplūkot, ja Tev vēl nav 18 gadu!
Vai tev ir vismaz 18 gadu?