Bērni, Zīdaiņi

8. novembrī notiks bezmaksas lekcija grūtniecēm un jaunajiem vecākiem

Publicitātes foto

Tirdzniecības parkā (t/p) Alfa 8. novembrī plkst. 12.00 notiks noslēguma lekcija ciklā Chicco Info stundas, ko vadīs pieredzējusī psiholoģe, kognitīvi biheiviorālā psihoterapeite un piecu bērnu māmiņa Diāna Zande. Uz bezmaksas informatīvajām lekcijām ir aicinātas grūtnieces, jaunās māmiņas, kā arī tēti.

Lekciju cikla galvenā ideja ir iedvesmot jaunos vecākus, iepazīt mazuli un darīt viņu laimīgu.

Savukārt noslēguma nodarbībā, kas sanāk pēc kārtas ceturtā, tiks stāstīts par galvenajām mazuļu attīstības vecuma posmu krīzēm, cēloņiem, kas tās izraisa, un kā pēc iespējas sekmīgāk tikt ar tām galā. Lekciju vadītāja, psiholoģe Diāna Zande: “Vecāki nemitīgi sastopas ar izaicinājumiem, ko rada bērna attīstība. Jaundzimušā periods, kurā bērniņš pielāgojas dzīvei ārpus dzemdes, bet vecāki mācās iepazīt savu mazuli; pirmie soļi, kas nāk kā ar jauniem atklājumiem, tā arī ar pirmajiem puniem un zilumiem; divgadnieka vēlme visu piedzīvot un izbaudīt, bet vienlaikus arī nespēja tikt galā ar savām emocijām – par to visu runāsim šajā noslēguma nodarbībā.”

Tikšanās noslēgumā paredzēts laiks diskusijām un atbildēm uz interesējošiem jautājumiem. Tāpat arī ikvienu apmeklētāju gaida dāvanas.

Pievienot komentāru