Pāris, Psiholoģija

10 romantiskas komēdijas, kas ļaus noticēt mīlestībai

Foto no newstatesman.com

Vislabsirdīgāko, neparastāko, aizkustinošāko un smieklīgāko filmu par mīlestību apkopojums. Var skatīties, ja vēlies uzmundrināt sevi un uzlabot garastāvokli.

Maigās jūtas

Foto no filmreviewonline.com
Foto no filmreviewonline.com

La Delicatesse (2011)

Aizkustinošs stāsts par kautrīga ierēdņa mīlestību pret savu priekšnieci, kura nesen piedzīvojusi smagu zaudējumu un atsakās reaģēt uz visizsmalcinātākajiem uzmanības apliecinājumiem.

Mēness gaismas maģija

Foto no newstatesman.com
Foto no newstatesman.com

Magic in the Moonglight (2014)

Slavenais angļu iluzionists Stenlijs, kurš ir pārliecināts, ka var atklāt jebkuru noslēpumu, cenšas atmaskot jauno Sofiju. Sofija nodarbojas ar spiritismu un ar savām spējām ir apbūrusi labi pazīstamu un ietekmīgu ģimeni. Sākumā Stenlijs izjūt tīri profesionālu interesi par meiteni, bet tad tas pārvēršas par kaut ko vairāk.

Aklais randiņš

Foto no hollywoodreporter.com
Foto no hollywoodreporter.com

Man Up (2015)

Nensija ir simpātiska, bet ļoti vientuļa meitene, kura nekādi nevar atrast savu mīlestību. Kādu dienu viņa nejauši atnāk uz citas sievietes aklo randiņu, izliekas par pilnīgi citu personu, nezinot, pie kādām sekām tas novedīs.

Un Peu Beaucoup Aveuglément

(2015)

Ekrānšāviņš no Youtube.com
Ekrānšāviņš no Youtube.com

Divi pilnīgi dažādi cilvēki pret savu gribu ir spiesti dzīvot kaimiņos mājā ar ļoti plānām sienām. Viņš dod priekšroku klusumam un mieram, lai pilnībā koncentrētos darbam. Viņa ir talantīga pianiste, kura ne dienu nevar nodzīvot bez vingrināšanās. Mierīgi līdzās pastāvēt viņi nevar, tāpēc nākas meklēt kompromisu.

Anonīmie romantiķi

Foto no Empire
Foto no Empire

Romantics anonymous (2010)

Kas notiek, kad atklājas, ka vīrietim un sievietei ir kopēja kaislība? Viņi iemīlas. Tā notiek ar mazas konditorejas īpašnieku Žanu-Rene un Anželiku. Tikai viena nelaime: abi ir tik kautrīgi, ka nespēj atklāt otram, kādas jūtas viņus ir pārņēmušas.

Mēness Lēkta Karaļvalsts

Foto no thestar.com
Foto no thestar.com

Moonrise Kingdom (2012)

Aizkustinošs un aizraujošs stāsts par pusaudžu Sema un Sūzijas pirmo mīlestību. Viņi aizbēguši no saviem vecākiem, lai būtu tuvāk viens otram.

Draiskule

Foto no businessinsider.com/
Foto no businessinsider.com/

Trainwreck (2015)

Eimijas tēvs no bērnības iedvesa viņai domu, ka monogāmija nepastāv. Viņa uzaugusi un pārtapusi par veiksmīgu sievieti, kam ir viss: lieliski draugi, grezns dzīvoklis, labs darbs. Tikai personīgā dzīve nav izdevusies, bet drīz vien parādās kāds cilvēks, kurš liek viņai pārskatīt ierastos uzskatus par pasauli.

Jauns sākums

Foto no hollywoodreporter.com
Foto no hollywoodreporter.com

Begin again (2013)

Kad satiekas divas vientulības, nekad nevar zināt, kā tas beigsies. Dens kādreiz bija veiksmīgas ierakstu kompānijas vadītājs, viņa popularitātes virsotne jau sen ir pagājusi. Greta ir mūziķe, kura nesen pārdzīvojusi smagu šķiršanos. Liktenis saved viņus kopā, lai dotu iespēju sākt visu no baltas lapas.

Ar mīlestību, Rozija

Foto no cyprus-mail.com
Foto no cyprus-mail.com

Love Rosie (2014)

Rozija un Alekss ir nešķirami no bērnības. Bet pieaugot un izvēloties savu dzīves ceļu, viņu ceļi šķiras, lai atkal satiktos pēc daudziem gadiem.

Reiz

Foto no theyoungfolks.com
Foto no theyoungfolks.com

Once (2007)

Īss, bet ļoti laimīgs divu radniecisku dvēseļu mīlas stāsts. Viņu neparastā kaislība uz mūziku palīdzēja īstenot ilgoto sapni un iegūt visneticamākās atmiņas.

Avots: lifehacker.ru

Pievienot komentāru