Ārstēšana, Citas slimības

Latvijā pazīstams ārsts cietis avārijā. Vajadzīgas labas domas un lūgšanas

Foto no Facebook

4. novembrī sociālajā tīklā satrauca Agneses Skirmanes ieraksts par Latvijā zināmo ārstu ortopēdu, artroskopisko ķirurgu Arnoldu Skirmani: “Visiem, kas zin, pazīst un mīl Arnolds Skirmanis! Vakar notika liela nelaime. Arnoldam ceļā uz darbu Madonas slimnīcā uzbrauca smagā mašīna (uz nelaimīgās Tīnūžu šosejas). Arnolds šobrīd cīnās! Tie kas viņu zin’ – viņš ir cīnītājs! Šobrīd viņa cīņa par dzīvību notiek Gaiļezera reanimācijā. Uzreiz varu pateikt, ka šobrīd mums nevajag ne asinis, ne naudu – tikai jūsu labās domas, mīlestību un lūgšanas. Glābēji un mediķi šobrīd ir izdarījuši visu – tagad Arnoldam jācīnās! Un viņš to izdarīs!

Vēl viena diena ir izturēta! Stāvoklis joprojām smags, bet stabils. Viņš cīnās!”

Lai arī 8. novembrī Arnolds kustināja abas rokas un apstiprināja, ka teikto dzird, tomēr 15. novembrī viņš joprojām ir reanimācijā un cīnās par dzīvību.

Ieraksts 8. novembrī: “Arnolds kustināja abas rokas (saspieda man plaukstas, salieca un cēla uz augšu) un mēģināja jau arī acis atvērt. Tur viņā notiek milzu cīņa … un es laimīga par katru kustību.

Visi gaidāt ziņas par Arnolds Skirmanis! Man grūti atkārtoties, bet laikam mums jābūt gataviem, ka lielākoties varēšu atbildēt, ka turās un ir stabils.
Bet ir tomēr arī laba ziņa – viņš man šodien apstiprināja, ka dzird mani. Jau vairākkārt sarunājoties ar viņu – viņš bija saspiedis man roku, bet šodien viņš to izdarīja arī pēc mana lūguma. Viņš mani dzird!!!”

12. novembris
“Arnolds Skirmanis jau 10 dienas reanimācijā… viņš turpina cīnīties un es turpinu turēties… diemžēl vēl nav nācis pie samaņas.”

15. novembris

“Arnolds Skirmanis joprojām ir reanimācijā, joprojām cīnās . . . Ticam, ka viņa sargeņģelis pasargāja viņu avārijas laikā un tagad mums atliek ticēt, ka Arnolds izdarīs savu darbu un tur augšā kāds viņam palīdzēs. Mūsu visu grūtais uzdevums šobrīd ir gaidīt un ticēt.

Un viens eņģelītis viņu ļoti gaida mājās.”

 

Veselam.lv novēl šo cīņu dr. Arnoldam Skirmanim uzvarēt un kļūt veselam!

39 Komentāri

 1. Lai Dievs palīdz dakterim atgūt veselību un būt atkal stipram un ierindā darba gaitās!
  Piederīgajiem – izturību un ticību! Būs labi!!!!!!!!!!!!!!

 2. mēs lūdzamies par Arnolda Skirmaņa dzīvību, veselību un tālāko likteni un esam dziļi pateicīgi par izdevušos operāciju, par ķirurga prasmēm, par Arnolda izcilo talantu un viņa nozīmi Latvijas medicīnā, kad nemaz nav tik daudz tādu medicīnas veiksminieku, prasmīgu ķirurgu, ortopēdu, kas tik ļoti iegulda savu prasmi, laiku un centienus, palīdzot citiem. Šī ziņa par katastrofu skan kā mūžības brīdinošā balss, ka arī jebkurai dzīvībai ir sava cena, bet nezin kāpēc to uzdod labākajiem..Arnold, tavi visi Latvijas pacienti, tavi atbalstītāji ir ar tevi, jo Tev paveiksies, tu atdzimsi spēkā un prasmēs, un šis negadījums aizies pagātnē kā nebijis. Skirmani, Tu esi veiksminieks un tāds arī paliksi vienmēr, jo šoreiz mēs visi stāvam sardzē par tevi, ticam lūgšanām no sirds
  Maija, Matīss

 3. Arnold! Kaut jūs personīgi nepazīstu,bet novēlu uzvarēt šo smago cīņu. Jūs esat vajadzīgs saviem mīļajiem un darba kolēģiem. Dievs ir ar mums.

  1. Mēs ar dēlu esam kopā ar Jums dakter! Mēs ticam un ceram , kā Jums viss izdosies. Visi augstāk stāvošie spēki Jums palīdzēs.
   Jūs mums visiem esat vajadzīgs.
   La Dievs dod Jums spēkus uzvarēt šai cīņā!

 4. Kaut dakteri personīgi nepazīstu,bet es no sirds aizlūdzu,lai Dieviņš pasargā daktera dzìvību,veselību un mazais sargeņğelītis sagaida mājās tēti un pacienti-savu dakteri. Domās esmu ar jums!

 5. Vienmer notiek nelaime , ar viss labakiem cilvekiem , drosi , ka pats ir glabis daudz dzivibas ,un veicis smagas operacijas , lai Dievs stav klat tikai vins var vinam palidzet ,un svetit daktera rokas lai izglabtu , smagi nau vardu ko pateikt tada nelaime, ticesim ,ka Dievs apzelosis.

 6. Dieva eņģeli, Arnolda sargātāj! Apgaismo, pasargi, valdi un vadi viņu ko Tev ir uzticējusi visaugstākā Tēvišķā mīlestība!
  Āmen
  Veseļojies

 7. Когда узнаёшь такое муражки по коже! Семье выдержки и терпения. Сколько его знаю он всегда борется и достигает своих целей. Пренципяльно. Ему на трудности наплевать. И сейчас уверен он преодолеет этот этап!!! Другова варианта просто нет!

 8. Tā tāda likteņa sakritība. Kociniekam plīsa riepa. Dakteris ,kā raksta steidzās,nu laikam jau ka steidzās ne ar 85km/h ,ja steidzas tad jau nu simtiņam pāri bija. Un gala rezultāts ,ka patiesībā to nevar paredzēt. Liktenis. Nu satikās divi ātrumi un divi svari. Kocinieks ar kravu ar nav nekādi bērnu ratiņi.
  Taupa naudu uz riepām ,ar navarkām droši vien. Tā lūk.

 9. Mīļo dakterīt,esmu ļoti priecīga par labo ziņu .Mūsu lūgšanas Dievs ir uzklausījis un jūs atkal esat pierādījis ka esat cīnītājs.Veseļojaties ,veseļojaties lai vis jums izdodas ,ar cieņu I Stūre.

 10. dakteris ir ļoti zinošs un izpalīdzīgs cilvēks man viņš ļoti palīdzēja jādomā ka viss labais atgriezīsies dakterim atpakāļ un viss būs labi .

 11. Nu ko ,lai saka mums katram liktenis uzliek smagus pārbaudījumus, arī dakteriem ,jālūdz dievs, lai pietiktu spēka šo pārbaudījumu izturēt ,visiem daktera miļajiem izturību un cerību….

Pievienot komentāru