Pozas un vietas, Sekss

Deviņas kļūdas, veicot minetu

banans

Seksa tehnikai ir svarīga nozīme, lai gan ne būtiskākā. Mēs lūdzām seksologu Irinu Paņukovu pastāstīt par galvenajām kļūdām, kādas pieļauj sievietes orālā seksa laikā.

Šāds seksuālo glāstu veids vairs nevienu nešokē. Tomēr tas nenozīmē, ka visi, kas nodarbojas ar minetu, dara to pareizi. Pārbaudiet sevi.

Ir daudz grāmatu un palīglīdzekļu, kuros aprakstītas mineta pamatmetodes un tā izpildes smalkumi. Tajās var atrast praktiski jebkuru padomu – piemēram, kā attēlot “dziļo rīkli”, ja sieviete patiesībā nav īsti gatava paņemt locekli mutē tik dziļi, kā to (iespējams) gribētu vīrietis. Tomēr ir vairāki pamatprincipi, kas bieži tiek pārkāpti, un rezultātā partneri saņem daudz mazāk baudu vai vispār nesaņem. Tādēļ uzskaitīsim visbiežāk pieļautās kļūdas un paskaidrosim, kā no tām izvairīties.

Divas kļūdas ķermeņa zonas izvēlē

Darbojas tikai ar galviņu. Dzimumlocekļa galviņa ir ļoti jutīga. Bet dēļ ilgstošas iedarbības tā zaudē savu jutību, sajūtas kļūst vājākas. Tāpēc ir lietderīgi pāriet uz citām dzimumlocekļa daļām. Dzimumloceklis ir jutīgs, it īpaši augšējā trešdaļā. Un, neskatoties uz to, ka apakšējās trešdaļas jutīgums nav pārāk liels, lielākajai daļai vīriešu patīk, ka sieviete locekli paņem dziļi mutē. Bet pat tad, ja jūs neplānojat visu to darīt, derētu pievērst uzmanību visam dzimumloceklim, laizot to no saknes uz augšu un otrādi.

Aizmirst par sēkliniekiem. Tajos ir daudz jutīgu zonu, pieskāriens tām sniedz vīrietim baudu. Ne visi vīrieši zina par to, jo viņi paši ne vienmēr masturbācijas laikā pievērš uzmanību sēkliniekiem, īpaši to apakšējai un aizmugurējai daļai. Sēkliniekus var glāstīt ar rokām un muti. Mitrināt tos ar siekalām vajag piesardzīgi, jo mitrums iztvaikos un sēklinieki sāks salt, un tas var sabojāt vīrieša sajūtas.

Trīs kļūdas metodes izvēlē

Straujums. Uzskata, ka vīrietis vienmēr ir gatavs seksam. Bet patiesībā tā nav vienmēr. Vīriešiem ir nepieciešama noskaņošanās – gan psiholoģiska, gan fizioloģiska – un laiks sagatavoties. Tāpēc nevajadzētu pārāk strauji ķerties pie orālā seksa un strauji to pabeigt. Cits jautājums – vai atļaut ejakulācijai notikt sievietes mutē. Ne visām sievietēm tas patīk. Ja neesi noskaņota tā pabeigt mīlēšanos, vajadzētu partneri par to brīdināt iepriekš un piedāvāt viņam citas iespējas, piemēram, ļaut spermai noplūst uz sievietes sejas, krūtīm, rokām. Ir svarīgi nepārtraukt fizisko saskari, saglabāt saskares punktus (un jo vairāk to ir, jo labāk).

Pārmērīga intensitāte. Censties ātrāk novest vīrieti līdz orgasmam nav vislabākā metode, jo šajā gadījumā minets sanāk mehānisks un maz atšķiras no masturbācijas ar roku. Turklāt vīrietim tādā gadījumā rodas aizdomas, ka process sievietei ir nepatīkams un viņa grib, lai tas ātrāk beigtos, vai ka viņa negūst baudu, tikai pilda pienākumu. Varētu domāt – un kas par to? Tomēr seksam ir arī erotiska sastāvdaļa – vēlme ne tikai saņemt apmierinājumu, bet arī justies iekārotam. Tādēļ vīrietim ir svarīgi saņemt dažādus apstiprinājumus, ka sieviete viņu grib, ka viņš ir iekārots.

Vienveidība. Seksā ir iesaistīta ne tikai mūsu fizioloģija, bet arī uzmanība un iztēle. Ja visu laiku notiek viens un tas pats, uzmanība notrulinās un jutīgums samazinās (saskaņā ar dabiskiem nervu sistēmas darbības likumiem) un fantāzija nedarbojas. Rezultāts – baudas trūkums, lai gan fizioloģiskais apmierinājums ir sasniegts. Nepietiek ar vienkāršām kustībām šurpu-turpu, galu galā to vīrietis var izdarīt pats. Tāpēc vajadzētu pārslēgties, uzbudināt dažādas erogēnās zonas, izdomāt jaunas metodes. Svarīgs ir līdzsvars: kustības jāmaina, bet ne pārāk bieži, lai saņemtie impulsi paspētu summēties.

Četras uzvedības kļūdas

Saspringums. Jebkuri glāsti, tai skaitā orālie, nav eksāmens, bet jūtu izpausme pret partneri. Ja sieviete ir saspringta, viņai pašai un partnerim ir sajūta, ka viņa gatavojas darīt ko grūtu un varbūt nepatīkamu. Dažreiz stress izraisa vemšanas refleksu. Tāpēc, pirmkārt, atslābiniet ķermeņa, sejas un kakla muskuļus. Izveidojiet – vispirms sev – komfortablu vidi un patīkamu noskaņu.

Slēpt savu seju. Visiem zināms teiciens “Sieviete mīl ar ausīm, vīrietis ar acīm”. Patiešām, daudzi vīrieši gūst baudu ne tikai no sajūtām, bet no ainas, kas norisinās acu priekšā. Tāpēc vajadzētu ļaut viņam saskatīt, kā jūsu seja izskatās orālo glāstu laikā.

Klusēt. Fakts, ka vīrieši ir vizuāļi, nenozīmē, ka viņi ir vienaldzīgi pret skaņām. Vaidi, nopūtas un kunkstieni – ļauj viņiem saprast, ka jums patīk tas, ko darāt. Viņiem negribētos domāt, ka jūs mokoši piespiežat sevi darīt “to” tikai tāpēc, lai sagādātu baudu viņam.

Negūt baudu. Sekss ir savstarpēja bauda, prieks. Un, ja kāds no partneriem darbosies bez prieka, tad otrais, to, protams, pamanīs un būs apbēdināts. Savstarpēja bauda kļūst īpaši svarīga ilgtermiņa attiecībās, kurās uzkrājas iegūtie iespaidi. Ko darīt? Viena no iespējām ir tēlot baudu, bet daudz labāk – iemācīties to gūt.

Pirmkārt, var iemācīties sajūsmināties. Atcerieties – visticamāk, pirmajā reizē nevarējāt novērtēt visu džeza mūzikas pievilcību vai renesanses glezniecības nianses. Bet, uzzinot par tiem vairāk, jūs sapratāt, kam jāpievērš uzmanība, kas pelna īpašu novērtējumu. Tāpat pievērsiet uzmanību vīriešu dzimumorgānu uzbūvei, darbībai un jūs sāksiet patiesi apbrīnot, cik harmoniski tie izveidoti, cik lieliski darbojas, cik precīzi to forma atbilst mērķim, cik jutīgi tie reaģē uz jūsu interesi un pieskārieniem.

Otrkārt, pilnveidojiet savu tehniku. Jūsu augošā prasme un partnera atsaucība sniegs jums arvien lielāku gandarījumu. Treškārt, sniedzot baudu partnerim, varat vienlaikus darīt ko patīkamu sev – ar vibratora vai savu pirkstu palīdzību (vīriešiem patīk skatīties, kā sieviete glāsta sevi). Var iekārtoties tā, ka klitors un starpene berzējas gar vīrieša kāju vai ļaut partnerim glāstīt jūs (ja viņš nav pārāk iegrimis savās izjūtās un spēj pievērst uzmanību jums).

Nobeigumā – vēl viena, desmitā, kļūda. Tā attiecas nevis uz mineta procesu, bet uz to, ko mēs par to domājam un skan – uzskatīt, ka mēs jau visu zinām. Lai cik literatūras būtu izlasīts un “treniņu” piedzīvots, vienmēr paliek neizpētītas lietas, pat ar vienu un to pašu partneri. Laiks iet, un mēs visi maināmies. Gan psiholoģija, gan fizioloģija mainās, bet mūsu attiecībās rodas jaunas nianses un toņi.

Eksperta viedoklis

“Daudz atkarīgs no tā, kāda veida attiecību kontekstā aplūkojam orālo seksu. Ja saistībā ar mīlestību, intimitāti, vai vienkārši vēlmi gūt savstarpēju baudu, ideāls variants – mācīties sajust partneri tā, ka viņa bauda vismaz 50-70% tiktu nodota jums. Salīdzinājums: ja dāvinām ko bērnam, mēs gūstam milzīgu prieku no tā, ka redzam, cik laimīgs viņš ir. Vai kad mēs glaudām kaķi – jo vairāk viņš murrā, jo mums patīkamāk un gribas glaudīt vēl.
Izpētiet un izziniet partnera un savu juteklisko pasauli, paplašiniet robežas, nekautrējieties dalīties pozitīvās ķermeņa emocijās, pārsteidziet un ieprieciniet viens otru. Ja vīrietis ir “seksuālais egoists”, ar tendenci nenovērtēt sievietes, vai arī partnere viņa ir vienaldzīga, tas ir, sieviete ir tikai līdzeklis, lai noņemtu seksuālo uzbudinājumu, “lieka substance ap vagīnu (vai muti)”, bet sievietes emocijas viņam neko nenozīmē, ka tikai izpilda savu funkciju, tikties ar tādiem vīriešiem jums nav obligāti.”

 

Avots: psychologies.ru

6 Komentāri

  1. Nezin kāpēc raksta tikai par to, kā vīrietim gūt baudu un kā sievietei pilnveidot savas prasmes baudas sniegšanā, bet nekad neraksta, kā vīrietis varētu pilnveidot savas prasmes baudas sniegšanā sievietei.

  2. no vīrieša viedokļa, ļoti precīzi atspoguļotas vīrieša vēlmes un sajūtas ! pāriem, kuriem ir labas mīļas abpusējas jūtas ar tādām lietām nav problēmu.

Pievienot komentāru

Brīdinām, ka šīs lapas saturu nedrīksti aplūkot, ja Tev vēl nav 18 gadu!
Vai tev ir vismaz 18 gadu?