Reklāmraksts

Tālredzīgs darba devējs apdrošina savus darbiniekus

Foto: pixabay.com

Veselības apdrošināšana ir ne tikai papildus bonuss darbiniekiem, tas ir arī tālredzīgs solis no priekšnieka puses. Saslimšanas gadījumi var ietekmēt ne tikai darbinieku un viņa ģimeni, bet arī darba devēja intereses. Iegādājoties veselības apdrošināšanu, darba devējs saviem darbiniekiem nodrošina iespēju saņemt kvalitatīvus ārstniecības pakalpojumus, iespēju ātrāk izveseļoties un atgriezties darbā.

Veselības apdrošināšanas polises sniegtās iespējas sekmē arī nopietnu saslimšanu atklāšanu to agrīnajās stadijās un ātrāku atveseļošanos, samazinot darba devēja izdevumus par slimības lapu apmaksu. Īsāki slimošanas periodi samazina arī izmaksas par darbinieku aizvietošanu.

Apdrošināšanas sabiedrība “Seesam” piedāvā iespēju ikvienam darba devējam apdrošināt savus darbiniekus, neparedzot tādu ierobežojumu kā minimālais apdrošināmo darbinieku skaits, piedāvājums tiek sagatavots atbilstoši katra uzņēmuma vēlmēm un vajadzībām. Dažādos uzņēmumos darbiniekiem nepieciešams atšķirīgs veselības apdrošināšanas atbalsts, tāpēc “Seesam” piedāvā operatīvu piedāvājumu sagatavošanu ikvienam darba devējam, ņemot vērā uzņēmuma darbības jomu un darba devēja vēlmes atbilstoši uzņēmuma izvirzītajiem mērķiem un personāla motivācijas politikai.

Foto: pixabay.com
Foto: pixabay.com

Darbinieku veselības apdrošināšana ir darba devēja labas gribas un rūpju izpausme, kas motivē darbiniekus un palielina viņu lojalitāti uzņēmumam. Turklāt, sniedz nodokļu atlaides uzņēmumam. Darba devējs drīkst samazināt uzņēmuma peļņu par summu, kas iztērēta darbinieku veselības polišu iegādei – šī summa netiek aplikta ar uzņēmuma ienākuma nodokli. Ja apdrošināšanas prēmija nepārsniedz 10 % no apdrošinātās personas gada bruto darba samaksas, kā arī nepārsniedz 426,86 EUR, tad tā nav jāapliek ar iedzīvotāju ienākuma nodokli un tā netiek ietverta sociālās apdrošināšanas obligāto iemaksu objektā.

Parūpējieties par saviem darbiniekiem, un viņi parūpēsies par Jūsu uzņēmuma izaugsmi.

 

Sadarbībā ar

seesam-logo

Pievienot komentāru