Pāris, Psiholoģija

“Tu esi no tām meitenēm, kuru neviens nekad neiemīlēs.” Visbriesmīgākās frāzes, kuras teiktas šķiroties

Foto - Shutterstock.com

Ir cilvēki, kuru neglītākais un nejaukākais rīcības veids nereti izpaužas tikai īpašos gadījumos. Tu satuvinies ar cilvēku, pat iemīlies, jūs esat kopā, ir kopīga pieredze, dzīve. Un tad krahs un bijušais mīļotais vai mīļotā šķiroties parāda savus radziņus un nadziņus. Lūk, ļauni vārdi, ko bijušie teikuši šķiroties – nežēlības un mežonības nokrāsas.
#
“Pēdējais, ko mana bijusī pateica, skanēja: “Tu man biji nepietiekams kā vīrietis.” Joprojām skatoties uz sevi spogulī, es redzu, ka viņai ir taisnība.”
#
“Mans bijušais vīrs atvadoties sacīja, ka man bez viņa nekad nekas pašai nebūs. Bet es smagi strādāju divus gadus, un pēc dažām stundām parakstīšu dokumentus par manu jauno māju. Es lepojos ar sevi.”
#
“Mans bijušais teica, ka tādā kā es ir neiespējami iemīlēties. Vēl līdz šim es viņam ticu.”
#
“Pēdējo reizi, kad es redzēju savu bijušo, viņa bija atnākusi, lai paņemtu dažas mantas. Mēs parunājām par šķiršanos un raudājām. Un abi zinājām, ka tā būs labāk. Viņa teica, ka joprojām mani mīl. Un arī es viņu mīlu.”
#
“Es vienmēr tevi mīlēšu. Neskatoties uz visu. Neskatoties uz attālumu.” To teica mana bijusī, kuru es joprojām mīlu.”
#
“Kad mēs redzējāmies pēdējo reizi, mans bijušais teica, ka nespējot mani aizmirst. Pēc tam man piezvanīja viņa tagadējā draudzene un sacīja, ka viņi tikušies jau pusgadu pirms mēs vēl bijām izšķīrušies.”
#
“Mans bijušais puisis teica, lai es pārstājot izlikties, ka dzīvoju pasakā. Tā nav pasaka.”
#
“Mana bijusī teica, lai es pārstāju būt tik ideāls.”
#
“Šķiroties mana bijusī teica, ka es esmu nožēlojams un man nav nekādu ambīciju. Pagājuši trīs gadi, es esmu uzņēmuma direktors, bet viņa – animatore baseinā.”
#
“Atvadoties mans bijušais teica, ka negrib mani nekad vairs redzēt. Un tagad visu laiku uzrodas tur, kur esmu es. Tas mani tracina.”
#
“Mana bijusī teica, ka ienīst mani. Bet es nekad neesmu devis tam iemeslu. Vienmēr slavēju viņu un nekad viņai neko sliktu neesmu darījis. Tagad domāju par to visu laiku un nevaru atrast iemeslu viņas naidam.”
#
“Uz atvadām mans pēdējais puisis teica, ka attiecības man ir kontrindicētas. Pagājuši jau divi gadi, bet es joprojām baidos no mīlestības.
#
“Mans bijušais teica, ka es esot viņa pirmā un pēdējā meitene. Dažus mēnešus pēc šķiršanās viņam uzradās puisis.”
#
“Kad mēs šķīrāmies, viņš teica, ka vēloties, lai mūsu ceļi nekad vairs nekrustotos. Pagājušas divas nedēļas un viņš lūdzas, lai var atgriezties.”
#
“Šodien redzēju savu bijušo ar jaunu draudzeni. Es raudāju, un māte teica, ka ir laiks kļūt pieaugušai. Viņš man sacīja to pašu, kad pameta mani dienu pirms manas dzimšanas dienas.”
#
“Kad pēdējo reizi runāju ar savu bijušo, viņš bija piezvanījis, lai pateiktu, ka neieradīsies uz manu dzimšanas dienu un ka viņš mani pamet uz visiem laikiem. Tūlīt pēc tam viņš pārtrauca sarunu.”

 

Avots: pics.ru un whisper.sh

Pievienot komentāru