Testi

TESTS: Vai tu proti baudīt seksu?

Foto - Shutterstock

Kura no metaforām visprecīzāk raksturo tavus pārdzīvojumus seksā, tai skaitā – orgasmā?

Autore – psiholoģe Irina Solovjova.

Svece

Tu proti gūt baudu no fiziskās tuvības, tomēr pašlaik tev svarīgāks ir emocionālais kontakts. Tomēr pastāv zināms emocionālās tuvības, mīlestības un pieņemšanas trūkums – iespējams, tās ir nepietiekamās mīlestības un rūpju sekas bērnībā, vecāku ģimenē. Un šie bērnības trūkumi meklē kompensāciju partnerattiecībās. Tāpēc šobrīd ir svarīgi veidot stabilas uzticības pilnas attiecības ar partneri, nevis vienkārši seksuālo tuvību. Kad dvēseles bads būs apmierināts, būsi pārliecināts par partnera mīlestību un uzticamību, fiziskās izjūtas kļūs pilnīgākas, daudzveidīgākas un intensīvākas. Tagad tavai baudai var traucēt vientulības sajūta un bailes uzticēties, bailes tikt pamestam, justies nevajadzīgam.

Uguns kamīnā

Tu proti gūt baudu seksā, turklāt tavas sajūtas ļoti atkarīgas no tā, cik ērti un droši jūties ar partneri. Tev svarīga māja kā droša telpa, svarīgas ģimenes vērtības. Pat mūsu emancipācijas un brīvības laikā tev sekss galvenokārt saistās ar laulāto attiecībām vai vismaz ar nopietnām attiecībām, kurās ir izredzes veidot ģimeni. Tu esi ļoti izvēlīgs seksuālajos kontaktos. Tavas sajūtas var būt pilnīgas, ja esi pārliecināts par partneri, attiecībām un to nākotni. Partnerim ir diezgan grūti iekarot tavu uzticēšanos, bet, ja tas notiek, tu atbrīvojies un izbaudi kaisli.

Ugunskurs mežā

Tu proti gūt baudu seksā. Tavu līdzsvaru starp spontanitāti, atbrīvošanos un kontroli var saukt par gandrīz perfektu. Tava dzīvnieciskā, instinktīvā daļa un civilizētā, apzinātā daļa ir labi iepazinušās un spēj vienoties. Tu proti sasniegt baudu un tas palīdz arī partnerim baudīt tuvību. Partnerim esi īsts atradums: esot kontaktā ar savu seksualitāti, tu palīdzi viņam nonākt saskarē ar viņa seksualitāti. Turpini tādā pašā garā!

Ugunsgrēks

Zemapziņā seksuālā tuvība tevi baida, intimitāte šķiet nedroša. Tas var liecināt gan par traumu, gan negatīvu pieredzi pagātnē, kā arī par stingriem seksualitātes tabu vecāku ģimenē bērnībā. Šīs bailes kavē spontanitāti, neļauj atbrīvoties seksa laikā vai varbūt noved pie tā, ka kontrole tiek bez vajadzības atmesta pilnībā. Padomā par to, kāpēc seksuālo intimitāti izjūti kā nedrošu? Un kas palīdzētu tev justies mierīgāk un drošāk? Bailes paralizē, neļauj baudīt ķermeņa sajūtas. Ja trauksme mazinātos, pieredze kļūtu spilgtāka un patīkamāka.

Vulkāns

Tava seksuālā dzīve ir neviendabīga, pārdzīvojumu līmenis mainās un atkarīgs no vairākiem apstākļiem. Iespējams, ka pilnīgas atturības periodi mijas ar intensīviem piesātinātiem periodiem. Dažreiz tu ierobežo, apvaldi sevi. Bet pēc tam rodas spēcīgs maz kontrolēts uzbudinājums, kas pieprasa tūlītēju izlādi. Vulkāns var snaust un snaust, un tad pēkšņi ir izvirdums un tādi amerikāņu kalniņi parasti ir stress organismam. Mēģini padarīt savu personīgo dzīvi līdzenāku un paredzamāku. Uz pārdzīvojumu intensitāti tas atstās tikai pozitīvu ietekmi!

 

Avots: psyh.ru

1 komentārs

Pievienot komentāru