Reklāmraksts

Trīs Feng-Shui padomi veselības uzlabošanai

Publicitātes foto

Vai kādreiz esat aizdomājušies par to, ka jūsu apkārtējai videi var būt nozīmīga ietekme uz jūsu veselības stāvokli? Iepazīstieties ar plašās austrumu Feng-Shui pasaules padomiem veselības uzlabošanai un profilaksei. Feng-Shui piedāvā daudz padomu, kas var palīdzēt uzlabot jūsu veselību un labsajūtu. Galu galā, teiciens “Veselība ir bagātība” visticamāk nācis no kāda no senajiem Feng-Shui meistariem. Dinamiskas veselības nozīmi nevar pārvērtēt, jo bez labas veselības nav daudz tādu lietu, kurām patiešām būtu jebkāda nozīme. Feng-Shui kalpo kā tieša saikne starp jūsu veselību un enerģijas kvalitāti gan jūsu mājās, gan birojā. Veselības aprūpe mūsdienās ir ļoti dārgs prieks un bieži vien smagi slimu pacientu vienīgais glābiņš lielo rēķinu nomaksai ir kredīti. Tomēr labas veselības pats pirmais priekšnoteikums ir profilakse. Kāpēc gan tam neizmēģināt kādu alternatīvu?

Feng-Shui aktivitātes veselības uzlabošanai ir viens no pirmajiem soļiem, kas būtu jāizskata, ja vēlaties savās mājās ieviest jebkādu Feng-Shui praksi. Neatkarīgi no tā, vai jūsu veselība ir nedaudz tikai nedaudz izsista no sliedēm vai arī jūs jau kādu laiku piedzīvojāt neskaitāmas veselības problēmas, Feng-Shui var palīdzēt paaugstināt enerģijas līmeni telpā, kurā uzturaties visvairāk, kā arī var palīdzēt saglabāt veselību profilaktiski.

Padoms Nr. 1 – Pievērsiet uzmanību gaisam, kuru ieelpojat

Labas kvalitātes gaiss ļoti bieži tiek ignorēts, it īpaši dzīvojot pilsētā un strādājot mazos, saspiestos birojos, bet tīrs gaiss patiešām ir pati pirmā Feng-Shui veselības prioritāte. Feng-Shui ieteikums – ieguldiet gaisa attīrīšanas iekārtās, iegādājieties tādus mājas augus, kas spēj attīrīt gaisu un papildināt to ar skābekli, bieži atveriet logu, lai izvēdinātu telpu, izmantojiet ēteriskās eļļas, lai attīrītu gaisu un piešķirtu tam patīkamu aromātu, izmantojiet mitros gaisa attīrītājus un tamlīdzīgi. Veiciet visus nepieciešamos pasākumus, kas varētu noderēt, lai rastu labākos risinājumus labāka gaisa kvalitātei un klātbūtnei jūsu mājās. Katru dienu elpot tīru gaisu ir Feng-Shui pamats jūsu veselībai un labklājībai.

Padoms Nr. 2 – Pievērsiet uzmanību pietiekamam dabiskajam apgaismojumam

Vēl bez tā, lai jūsu mājās tiktu nodrošināts dabiskais apgaismojums no logiem un stiklotām durvīm pēc iespējas lielākās proporcijās, ir svarīgi arī apzināties nepieciešamību pēc gudra iekštelpu mākslīgā apgaismojuma. Jo, būsim godīgi, dzīvojot mūsu platuma grādos, diennakts lielākā daļa pie mums paiet pustumsā vai pilnīgā tumsā. Tiklīdz sāksiet koncentrēsieties uz gaismas kvalitāti savā dzīvesvietā, jūs ātri vien izjutīsiet pārmaiņas savā veselībā un labklājības izjūtā. Gaisma mums tāpat kā augiem ir viens no barības vielas avotiem, tā baro mūs ar tik ļoti nepieciešamajiem vitamīniem, tādēļ arī mums ir jābūt pietiekami gudriem, lai dotu savam ķermenim iespēju saņemt pietiekošu gaismas devu uzturā.

Padoms Nr. 3 – Atbrīvojieties no visa liekā telpā

Arī ļoti svarīgs Feng-Shui posms, kurā no telpas tiek izvākti visi enerģijas “traucētāji”, bieži tiek ignorēts mūsdienu materiālistiskajā laikmetā. Telpa, kura pārkrauta ar visdažādākajām mantām, kuras ikdienā nenes nekādu pievienoto vērtību, tikai nomāc jūsu zemapziņu un liek justies nospiestam. Papētiet vidi ap sevi. Ievērojiet skatu, ko jūs vispirms ieraugāt, atverot savas acis no rīta vai arī atverot parādes durvis katru dienu atgriežoties mājās. Vai skats ir patīkams? Plūstošs? Harmonisks? Tās var izklausīties kā nelielas detaļas, taču tās nosaka Feng-Shui enerģijas plūsmu vai tās bloķēšanu, kuru jūsu ķermenis var potenciāli saņem visas dienas garumā. Katra detaļa ir svarīga, jo jūsu ķermenis reģistrē visu. Tāpēc izturieties pret savu ķermeni ar cieņu un piešķiriet tam iespēju uzturēties skaistuma un prieka enerģijas vidē, kas neizbēgami piesaistīs labu veselību un labsajūtu.

Ķerieties klāt pie vides sakārtošanas jau šodien! Un, ja tomēr izlemjat par labu aizdevumam, lai varētu atļauties veikt šādas pārmaiņas jūsu mājoklī, tad mēs vispirms ieteiktu jūs apmeklēt tādas kredītu salīdzināšanas vietnes, kā piemēram, credx.lv/ru, lai tiešām tiktu pie labākā piedāvājuma un pēc iespējas ātrāk ķertos klāt pārmaiņu ieviešanai jūsu vidē.