Netradicionāli, Padomi

Lai kaites iet ar līkumu. Veselības horoskops 2018.gadam visām zodiaka zīmēm

1. Kāds būs gads veselības ziņā?

1no13
Foto - Fotolia

2018.gadā neviena zodiaka zīmju pārstāvja imūnsistēma nedarbosies ar pilnu jaudu. Tiem, kas nerūpējas par savu veselību, nebūs ilgi jāgaida, lai saķertu saaukstēšanos un vīrusu saslimšanas. Zvaigznes iesaka visiem nākamajā gadā ievērot veselīgu dzīvesveidu, draudzēties ar sportiskām aktivitātēm, pielietot pareiza uztura pamatprincipus un atbrīvoties no liekā svara.

Nākamajā gadā vieglāk nekā parasti būs iespējams atbrīvoties no kaitīgajiem ieradumiem – izmanto to, lai uzlabotu savu veselību.

2018.gadā pastāv liela varbūtība gūt traumas un iedzīvoties citās balsta un kustību aparāta problēmās. Nodarbojoties ar sportu un fizisko slodzi, vajag būt ārkārtīgi uzmanīgam.

Ārstējot jebkādas, pat niecīgākās kaites, vērsies tikai pie kvalificētiem speciālistiem. Pašārstēšanās un šaubīgi eksperimenti ar veselību 2018.gadā var nodarīt īpaši lielu kaitējumu. Attiecies pret savu veselību saudzīgi.

 1. Kāds būs gads veselības ziņā?
 2. Auns
 3. Vērsis
 4. Dvīņi
 5. Vēzis
 6. Lauva
 7. Jaunava
 8. Svari
 9. Skorpions
 10. Strēlnieks
 11. Mežāzis
 12. Ūdensvīrs
 13. Zivis

5 Komentāri

 1. NELASIET visu šito un nekādas prognozes- slimosiet vēl vairāk! Ja izlasījāt- noskaitiet tēvreizi un nekad vairs nepiekopiet šīs lietas- ne astroloģiju, ne zīlēšanu u. c’. tml.

 2. Nauda, protams, nevar kalpot kā pilnīgi visu problēmu risinājums. Bet, kā vēsta sena tautas gudrība, labāk sēdēt skaistā un jaudīgā BMW kā trolejbusā. Savu laimīgo Ziemassvētku loto biļeti aizpildi šeit: https://goo.gl/NdqjC4 un sāc Jaunu dzīvi ar Jauno gadu!

Pievienot komentāru