Netradicionāli, Padomi

Lai kaites iet ar līkumu. Veselības horoskops 2018.gadam visām zodiaka zīmēm

10. Strēlnieks

10no13
Foto - Fotolia

2018.gadā Strēlniekam ļoti svarīgi sekot līdzi barības vada, balsenes, deguna, rīkles, aizdegunes un ausu veselībai. Pat vasarā ir augsta iespējamība saslimt ar angīnu vai laringītu. Iespējamas problēmas ar dzimumorgānu sistēmu vai gremošanas orgāniem. Augstāko punktu tās var sasniegt gada karstajos mēnešos.

Ja tava limfātiskā sistēma darbojas ar traucējumiem, šogad ir īstais laiks, lai nodarbotos ar problēmas likvidēšanu. Zvaigznes sola pozitīvu rezultātu, ja tu iziesi ārstēšanās kursu jūlijā-oktobrī. Tieši šajā laikā ir labi ārstēt arī traumas un kāju slimības.

Gada beigās Strēlniekam ieteicams veikt acu un galvas slimību ārstēšanu un profilaksi. Ņem vērā, ka visas medikamentozās un citas iejaukšanās organismā darbībā drīkst nozīmēt tikai ārsts.

 1. Kāds būs gads veselības ziņā?
 2. Auns
 3. Vērsis
 4. Dvīņi
 5. Vēzis
 6. Lauva
 7. Jaunava
 8. Svari
 9. Skorpions
 10. Strēlnieks
 11. Mežāzis
 12. Ūdensvīrs
 13. Zivis

5 Komentāri

 1. NELASIET visu šito un nekādas prognozes- slimosiet vēl vairāk! Ja izlasījāt- noskaitiet tēvreizi un nekad vairs nepiekopiet šīs lietas- ne astroloģiju, ne zīlēšanu u. c’. tml.

 2. Nauda, protams, nevar kalpot kā pilnīgi visu problēmu risinājums. Bet, kā vēsta sena tautas gudrība, labāk sēdēt skaistā un jaudīgā BMW kā trolejbusā. Savu laimīgo Ziemassvētku loto biļeti aizpildi šeit: https://goo.gl/NdqjC4 un sāc Jaunu dzīvi ar Jauno gadu!

Pievienot komentāru