Netradicionāli, Padomi

Lai kaites iet ar līkumu. Veselības horoskops 2018.gadam visām zodiaka zīmēm

11. Mežāzis

11no13
Foto - Fotolia

2018.gads Mežāzim atgādinās par nepieciešamību sekot līdzi galvas un acu veselībai. Neatstāj bez uzmanības biežas galvassāpes, dzirksteles acīs un galvas reiboņus – tas viss var notikt ne tikai laikapstākļu maiņas dēļ, bet būt signāls, ka nepieciešams rīkoties. Šādu satraucošu simptomu rašanās gadījumā noteikti vērsies pie speciālista. Zvaigznes iesaka sākt ārstēšanos vasaras beigās, kad gaisa temperatūra būs saudzīga.

2018.gads solās būt labvēlīgs, lai ārstētu balsta un kustību aparāta slimības. Tam vislabākais laiks ir otrais pusgads.

Pēdējais rudens mēnesis piemērots tam, lai beidzot veltītu uzmanību limfātiskajai sistēmai. Tieši tā atbild par tavu imunitāti un daudzu svarīgu orgānu un organisma sistēmu veselību.

 1. Kāds būs gads veselības ziņā?
 2. Auns
 3. Vērsis
 4. Dvīņi
 5. Vēzis
 6. Lauva
 7. Jaunava
 8. Svari
 9. Skorpions
 10. Strēlnieks
 11. Mežāzis
 12. Ūdensvīrs
 13. Zivis

5 Komentāri

 1. NELASIET visu šito un nekādas prognozes- slimosiet vēl vairāk! Ja izlasījāt- noskaitiet tēvreizi un nekad vairs nepiekopiet šīs lietas- ne astroloģiju, ne zīlēšanu u. c’. tml.

 2. Nauda, protams, nevar kalpot kā pilnīgi visu problēmu risinājums. Bet, kā vēsta sena tautas gudrība, labāk sēdēt skaistā un jaudīgā BMW kā trolejbusā. Savu laimīgo Ziemassvētku loto biļeti aizpildi šeit: https://goo.gl/NdqjC4 un sāc Jaunu dzīvi ar Jauno gadu!

Pievienot komentāru