Netradicionāli, Padomi

Lai kaites iet ar līkumu. Veselības horoskops 2018.gadam visām zodiaka zīmēm

12. Ūdensvīrs

12no13
Foto - Fotolia

Ūdensvīrs 2018.gadā var sajust nepatīkamus limfātiskās sistēmas darbības traucējumus. Zvaigznes iesaka tev vairāk kustēties, lai nebūtu limfātiskās stagnācijas un audu endēmijas, īpaši vasarā. Limfātiskas sistēmas darbības traucējumu dēļ var rasties problēmas ar kājām. Apakšējās ekstremitātes visu gadu būs apdraudētas, pacenties izvairīties no traumām un pārslodzēm. Šajā ziņā maijs-augusts ir visbīstamākais periods.

Jūlijs-oktobris būs ļoti labs, lai ārstētu nervu un gremošanas sistēmu – izmanto šo periodu, lai tiktu galā ar ieilgušām šīm organisma problēmām. Tāpat šis periods būs labvēlīgs, lai ārstētu balsta un kustību aparāta saslimšanas.

Novembrī-decembrī Ūdensvīriem, kas ir problēmas ar redzes orgāniem, ieteicams veikt profilaktiskus vai ārstnieciskus pasākumus. Rezultāti solās būt labi.

 1. Kāds būs gads veselības ziņā?
 2. Auns
 3. Vērsis
 4. Dvīņi
 5. Vēzis
 6. Lauva
 7. Jaunava
 8. Svari
 9. Skorpions
 10. Strēlnieks
 11. Mežāzis
 12. Ūdensvīrs
 13. Zivis

5 Komentāri

 1. NELASIET visu šito un nekādas prognozes- slimosiet vēl vairāk! Ja izlasījāt- noskaitiet tēvreizi un nekad vairs nepiekopiet šīs lietas- ne astroloģiju, ne zīlēšanu u. c’. tml.

 2. Nauda, protams, nevar kalpot kā pilnīgi visu problēmu risinājums. Bet, kā vēsta sena tautas gudrība, labāk sēdēt skaistā un jaudīgā BMW kā trolejbusā. Savu laimīgo Ziemassvētku loto biļeti aizpildi šeit: https://goo.gl/NdqjC4 un sāc Jaunu dzīvi ar Jauno gadu!

Pievienot komentāru