Netradicionāli, Padomi

Lai kaites iet ar līkumu. Veselības horoskops 2018.gadam visām zodiaka zīmēm

13. Zivis

13no13
Foto - Fotolia

Zivīm 2018.gadā vajag saudzēt acis. Ja tavs darbs saistīts ar ilgu atrašanos pie datora monitora, noteikti sniedz redzes orgāniem atpūtu. Parādoties satraucošiem simptomiem, nelaid procesu pašplūsmā, bet vērsies uz izmeklēšanu pie oftalmologa, iegādājies speciālas aizsargājošas brilles, sāc veikt ārstniecisko vingrošanu acīm, lieto mitrinošus pilienus.

Parūpēties Zivīm vajag arī par balsta un kustību aparātu. Liela iespēja gūt traumu un varbūtība, ka radīsies nekomfortablas sajūtas locītavās.

Ja ir problēmas ar olnīcām vai asinsvadiem, gada vidus ir labākais laiks, lai sāktu ārstnieciskus pasākumus to likvidēšanai. Pabeigt ārstēšanu vēlams līdz oktobrim.

Gada beigas zvaigznes Zivīm iesaka veltīt problēmām, kas attiecas uz nervu sistēmu un gremošanas orgāniem. Vēršoties pie kvalificēta speciālista, tu varēsi jūtami uzlabot šo orgānu stāvokli.

Avots: “1001goroskop.ru”

 1. Kāds būs gads veselības ziņā?
 2. Auns
 3. Vērsis
 4. Dvīņi
 5. Vēzis
 6. Lauva
 7. Jaunava
 8. Svari
 9. Skorpions
 10. Strēlnieks
 11. Mežāzis
 12. Ūdensvīrs
 13. Zivis

5 Komentāri

 1. NELASIET visu šito un nekādas prognozes- slimosiet vēl vairāk! Ja izlasījāt- noskaitiet tēvreizi un nekad vairs nepiekopiet šīs lietas- ne astroloģiju, ne zīlēšanu u. c’. tml.

 2. Nauda, protams, nevar kalpot kā pilnīgi visu problēmu risinājums. Bet, kā vēsta sena tautas gudrība, labāk sēdēt skaistā un jaudīgā BMW kā trolejbusā. Savu laimīgo Ziemassvētku loto biļeti aizpildi šeit: https://goo.gl/NdqjC4 un sāc Jaunu dzīvi ar Jauno gadu!

Pievienot komentāru