Netradicionāli, Padomi

Lai kaites iet ar līkumu. Veselības horoskops 2018.gadam visām zodiaka zīmēm

2. Auns

2no13
Foto - Fotolia

Visu 2018.gadu Aunam jābūt uzmanīgam, jo pastāv liela traumu iespējamība. Izvairies nodarboties ar ekstrēmiem sporta veidiem un citām aktivitātēm, kurās ir augsta traumatisma iespēja. Taču papildu piesardzība nenāks par ļaunu nekur – darbā, mājās, transportā, uz ielas.

Lai izvairītos no kuņģa un zarnu trakta darbības traucējumiem, Aunam jāpāriet uz veselīgu uzturu. Ja tev ir liekais svars, ievēro diētu, kas palīdzēs pakāpeniski nomest nevajadzīgos kilogramu. Vislabāk to darīt pavasara beigās.

Vasarā tev var rasties zobu un ādas problēmas – neielaid tās, sāc ārstēšanos nekavējoties.

Zvaigznes aicina vīriešus Aunus neaizmirst par prostatas veselības svarīgumu. Visu mazā iegurņa orgānu ārstēšana būs īpaši efektīva otrajā pusgadā.

 1. Kāds būs gads veselības ziņā?
 2. Auns
 3. Vērsis
 4. Dvīņi
 5. Vēzis
 6. Lauva
 7. Jaunava
 8. Svari
 9. Skorpions
 10. Strēlnieks
 11. Mežāzis
 12. Ūdensvīrs
 13. Zivis

5 Komentāri

 1. NELASIET visu šito un nekādas prognozes- slimosiet vēl vairāk! Ja izlasījāt- noskaitiet tēvreizi un nekad vairs nepiekopiet šīs lietas- ne astroloģiju, ne zīlēšanu u. c’. tml.

 2. Nauda, protams, nevar kalpot kā pilnīgi visu problēmu risinājums. Bet, kā vēsta sena tautas gudrība, labāk sēdēt skaistā un jaudīgā BMW kā trolejbusā. Savu laimīgo Ziemassvētku loto biļeti aizpildi šeit: https://goo.gl/NdqjC4 un sāc Jaunu dzīvi ar Jauno gadu!

Pievienot komentāru