Netradicionāli, Padomi

Lai kaites iet ar līkumu. Veselības horoskops 2018.gadam visām zodiaka zīmēm

3. Vērsis

3no13
Foto - Fotolia

2018.gadā Vērsim vajag īpašu uzmanību pievērst galvas smadzeņu asinsvadiem un locītavām, kas būs īpaši vārīgas. Vasaras karstie mēneši var kļūt par laiku, kad šīs veselības problēmas sasniegs augstāko punktu. Lai šīs kaites minimizētu, zvaigznes iesaka Vērsim veikt profilakses pasākumus, nostiprināt novājināto imunitāti, ievērot veselīgu dzīvesveidu. Nestrādā līdz spēku zudumam, atceries par pilnvērtīgas atpūtas nozīmīgumu.

Nākamais gads ir teicami piemērots, lai uzveiktu problēmas, kas saistītas ar aknām, muguras lejasdaļu un mugurkaulu, endokrīno sistēmu. Gada beigās nepieciešamības gadījumā veic ģenitālo un urīnizvades orgānu, taisnās zarnas un prostatas ārstēšanu. Tomēr nekādā gadījumā nenodarbojies ar pašārstēšanos. Atteikšanās no kaitīgajiem ieradumiem ļaus Vērsim vēl vairāk nostiprināt savu organismu.

 1. Kāds būs gads veselības ziņā?
 2. Auns
 3. Vērsis
 4. Dvīņi
 5. Vēzis
 6. Lauva
 7. Jaunava
 8. Svari
 9. Skorpions
 10. Strēlnieks
 11. Mežāzis
 12. Ūdensvīrs
 13. Zivis

5 Komentāri

 1. NELASIET visu šito un nekādas prognozes- slimosiet vēl vairāk! Ja izlasījāt- noskaitiet tēvreizi un nekad vairs nepiekopiet šīs lietas- ne astroloģiju, ne zīlēšanu u. c’. tml.

 2. Nauda, protams, nevar kalpot kā pilnīgi visu problēmu risinājums. Bet, kā vēsta sena tautas gudrība, labāk sēdēt skaistā un jaudīgā BMW kā trolejbusā. Savu laimīgo Ziemassvētku loto biļeti aizpildi šeit: https://goo.gl/NdqjC4 un sāc Jaunu dzīvi ar Jauno gadu!

Pievienot komentāru