Netradicionāli, Padomi

Lai kaites iet ar līkumu. Veselības horoskops 2018.gadam visām zodiaka zīmēm

4. Dvīņi

4no13
Foto - Fotolia

2018.gadā vājās vietas Dvīņu organismā var būt mazā iegurņa orgāni. Ja vasarā atpūtīsies pie jūras, izvairies no peldēšanās aukstā ūdenī, lai neciestu ģenitāliju un urīnizvades sistēma. Iespējami arī traucējumi prostatas un divpadsmitpirkstu zarnas darbībā, tāpēc labāk negaidīt trauksmes zvanu un savlaicīgi izmantot profilakses pasākumus.

Vasaras beigas un rudens sākums teicami piemērots, lai ārstētu gremošanas sistēmu. Vēlā rudenī par sevi var atgādināt aknas, taču tu varēsi viegli tikt galā ar slimības saasināšanos, ieklausoties kvalificēta ārsta padomos.

Gada beigās zvaigznes iesaka Dvīņiem, kas cieš no sāpēm muguras rajonā, veikt mugurkaula izmeklēšanu. Laikus sākta ārstēšanās palīdzēs izvairīties no sarežģījumiem. Ziemas sākums ir labvēlīgs laiks, lai cīnītos ar cukura diabēta izpausmēm.

 1. Kāds būs gads veselības ziņā?
 2. Auns
 3. Vērsis
 4. Dvīņi
 5. Vēzis
 6. Lauva
 7. Jaunava
 8. Svari
 9. Skorpions
 10. Strēlnieks
 11. Mežāzis
 12. Ūdensvīrs
 13. Zivis

5 Komentāri

 1. NELASIET visu šito un nekādas prognozes- slimosiet vēl vairāk! Ja izlasījāt- noskaitiet tēvreizi un nekad vairs nepiekopiet šīs lietas- ne astroloģiju, ne zīlēšanu u. c’. tml.

 2. Nauda, protams, nevar kalpot kā pilnīgi visu problēmu risinājums. Bet, kā vēsta sena tautas gudrība, labāk sēdēt skaistā un jaudīgā BMW kā trolejbusā. Savu laimīgo Ziemassvētku loto biļeti aizpildi šeit: https://goo.gl/NdqjC4 un sāc Jaunu dzīvi ar Jauno gadu!

Pievienot komentāru