Netradicionāli, Padomi

Lai kaites iet ar līkumu. Veselības horoskops 2018.gadam visām zodiaka zīmēm

5. Vēzis

5no13
Foto - Fotolia

Vēžiem 2018.gadā zvaigznes iesaka sargāt muguru un aknas. Īpaši aktuāla šī rekomendācija būs pavasara beigās un visas vasaras garumā. Piesargies no traumām, caurvējiem un ķermeņa pārmērīgas atdzišanas, citādi ārstēšanai būs vajadzīgs ilgs laiks un, iespējams, prāvas finanses. Vēl šajā laikā riska grupā ir Vēži, kam diagnosticēts cukura diabēts.

Sirds un asinsvadu sistēma, kuņģis un žultspūslis būs pateicīgi tev par uzmanību vasaras un rudens periodā. Gada beigas ir lieliski piemērotas gremošanas orgānu ārstēšanas un profilakses pasākumiem. Lai izvairītos no saaukstēšanās slimībām, nostiprini imūnsistēmu, ievēro veselīgus ēšanas paradumus, sadraudzējies ar ārstniecisko fizkultūru un atbrīvojies vismaz no viena kaitīgā paraduma – tu nenožēlosi!

 1. Kāds būs gads veselības ziņā?
 2. Auns
 3. Vērsis
 4. Dvīņi
 5. Vēzis
 6. Lauva
 7. Jaunava
 8. Svari
 9. Skorpions
 10. Strēlnieks
 11. Mežāzis
 12. Ūdensvīrs
 13. Zivis

5 Komentāri

 1. NELASIET visu šito un nekādas prognozes- slimosiet vēl vairāk! Ja izlasījāt- noskaitiet tēvreizi un nekad vairs nepiekopiet šīs lietas- ne astroloģiju, ne zīlēšanu u. c’. tml.

 2. Nauda, protams, nevar kalpot kā pilnīgi visu problēmu risinājums. Bet, kā vēsta sena tautas gudrība, labāk sēdēt skaistā un jaudīgā BMW kā trolejbusā. Savu laimīgo Ziemassvētku loto biļeti aizpildi šeit: https://goo.gl/NdqjC4 un sāc Jaunu dzīvi ar Jauno gadu!

Pievienot komentāru