Netradicionāli, Padomi

Lai kaites iet ar līkumu. Veselības horoskops 2018.gadam visām zodiaka zīmēm

7. Jaunava

7no13
Foto - Fotolia

Zvaigznes brīdina, ka 2018.gadā Jaunavai var pasliktināties sirds, kuņģa un žultspūšļa veselība, kas, visticamāk, notiks maijā-augustā. Negaidi, kad organisma darbībā radīsies problēmas. Stiprini imunitāti, atsakies no kaitīgajiem ieradumiem, ievēro pareiza uztura principus un aktīvu dzīvesveidu – tam visam ir jākļūst par tavas dzīves normu.

Nervus un elpošanas sistēmu ieteicami ārstēt rudens sākumā. Sargi rokas no traumām un pārmērīgas slodzes. Ja kauliem vai roku locītavām vajadzīga medicīniska palīdzība, tad visrezultatīvākā tās būs jūlijā-oktobrī. 2018.gadā nav izslēgtas problēmas ar balsta un kustību aparātu, tāpēc esi piesardzīgs un uzmanīgs.

 1. Kāds būs gads veselības ziņā?
 2. Auns
 3. Vērsis
 4. Dvīņi
 5. Vēzis
 6. Lauva
 7. Jaunava
 8. Svari
 9. Skorpions
 10. Strēlnieks
 11. Mežāzis
 12. Ūdensvīrs
 13. Zivis

5 Komentāri

 1. NELASIET visu šito un nekādas prognozes- slimosiet vēl vairāk! Ja izlasījāt- noskaitiet tēvreizi un nekad vairs nepiekopiet šīs lietas- ne astroloģiju, ne zīlēšanu u. c’. tml.

 2. Nauda, protams, nevar kalpot kā pilnīgi visu problēmu risinājums. Bet, kā vēsta sena tautas gudrība, labāk sēdēt skaistā un jaudīgā BMW kā trolejbusā. Savu laimīgo Ziemassvētku loto biļeti aizpildi šeit: https://goo.gl/NdqjC4 un sāc Jaunu dzīvi ar Jauno gadu!

Pievienot komentāru