Netradicionāli, Padomi

Lai kaites iet ar līkumu. Veselības horoskops 2018.gadam visām zodiaka zīmēm

8. Svari

8no13
Foto - Fotolia

Svariem vajag iemācīties kontrolēt savas emocijas un neuztraukties par niekiem. Nervi būs saspīlēti visu 2018.gadu, bet vasaras karstums var vēl vairāk pastiprināt šo tendenci. Ja tu nespēj savaldīt savus nervus, mēģini konsultēties ar speciālistu. Pašrocīga zāļu izvēle var tikai pasliktināt situāciju.

Rudens un ziemas vīrusu saslimšanu uzliesmojumi neies Svariem ar līkumu. Centies izmantot respiratoro vīrusu infekciju profilakses pasākumus. Gada aukstajos mēnešos tava elpošanas sistēma būs īpaši jūtīga, tāpēc nepieļauj ķermeņa pārmērīgu atdzišanu un nekontaktējies ar gripas slimniekiem.

Sākot no vasaras vidus, zvaigznes sola Svariem, ka izdosies izārstēt slimības, kas skar dzimumorgānu un barības vadu. Tas attiecas arī uz deguna, rīkles, aizdegunes un ausu slimībām. Ja paspēsi iziet ārstēšanās kursu līdz oktobra beigām, recidīvi tevi neapdraudēs.

 1. Kāds būs gads veselības ziņā?
 2. Auns
 3. Vērsis
 4. Dvīņi
 5. Vēzis
 6. Lauva
 7. Jaunava
 8. Svari
 9. Skorpions
 10. Strēlnieks
 11. Mežāzis
 12. Ūdensvīrs
 13. Zivis

5 Komentāri

 1. NELASIET visu šito un nekādas prognozes- slimosiet vēl vairāk! Ja izlasījāt- noskaitiet tēvreizi un nekad vairs nepiekopiet šīs lietas- ne astroloģiju, ne zīlēšanu u. c’. tml.

 2. Nauda, protams, nevar kalpot kā pilnīgi visu problēmu risinājums. Bet, kā vēsta sena tautas gudrība, labāk sēdēt skaistā un jaudīgā BMW kā trolejbusā. Savu laimīgo Ziemassvētku loto biļeti aizpildi šeit: https://goo.gl/NdqjC4 un sāc Jaunu dzīvi ar Jauno gadu!

Pievienot komentāru