Netradicionāli, Padomi

Lai kaites iet ar līkumu. Veselības horoskops 2018.gadam visām zodiaka zīmēm

9. Skorpions

9no13
Foto - Fotolia

2018.gadā apdraudēta būs Skorpiona nervu sistēmas stabilitāte. Lai situācija nenonāktu līdz nervu satricinājumam, lietderīgi būs parūpēties par dzīvesveida mainīšanu. Izveido darba-atpūtas režīmu, vairāk staigā svaigā gaisā, atsakies no kaitīgiem ieradumiem (nākamajā gadā to izdarīt būs vieglāk nekā parasti), lieto veselīgu pārtiku un mēģini atrast nodarbi, kas sniedz pozitīvas emocijas.

Skorpionam, kas nodarbojas ar sportu vai fizisku darbu, ar maksimālu piesardzību jāveic aktivitātes, kas rada slodzi uz rokām. Riska grupā ir arī tava elpošanas sistēma. Neapsaldē plaušas, citādi izveseļošanās būs ilga.

Jūlijā-oktobrī zvaigznes sola Skorpionam acu un galvas slimību rezultatīvu ārstēšanu. Pēdējos divos 2018.gada mēnešos vēlams ārstēt deguna, rīkles, aizdegunes un ausu slimības. Šis laiks arī ir lieliski piemērots cīņai ar dzimumorgānu sistēmas saslimšanām.

 1. Kāds būs gads veselības ziņā?
 2. Auns
 3. Vērsis
 4. Dvīņi
 5. Vēzis
 6. Lauva
 7. Jaunava
 8. Svari
 9. Skorpions
 10. Strēlnieks
 11. Mežāzis
 12. Ūdensvīrs
 13. Zivis

5 Komentāri

 1. NELASIET visu šito un nekādas prognozes- slimosiet vēl vairāk! Ja izlasījāt- noskaitiet tēvreizi un nekad vairs nepiekopiet šīs lietas- ne astroloģiju, ne zīlēšanu u. c’. tml.

 2. Nauda, protams, nevar kalpot kā pilnīgi visu problēmu risinājums. Bet, kā vēsta sena tautas gudrība, labāk sēdēt skaistā un jaudīgā BMW kā trolejbusā. Savu laimīgo Ziemassvētku loto biļeti aizpildi šeit: https://goo.gl/NdqjC4 un sāc Jaunu dzīvi ar Jauno gadu!

Pievienot komentāru